CannaBIS Ice Tea zkouší konečně i Energy, ale jen ve sleevě

Když jsem před pár lety začal sbírat, tak jsem v první stovce plechovek měl CannaBIS Ice Tea v 250 i 500ml plechovce. Stejně tak to měla celá řada dalších sběratelů a to i přesto, že to vůbec není energy drink. Trvalo opravdu dlouho, než nás výrobce „vyslyšel“ a konečně se rozhodl vyzkoušet také CannaBIS Energy drink (neplést s Cannabisem z Alberta!). 500ml, oproti Ice Tea nepěkný design a ještě sleeve fólie :(

cannabis-energy-drink-product-marihuana-500ml-sleeve-ice-teas

No, seženete jej především u vietnamců, jelikož v Tamdě už jej mají mraky. A omluva patří autorovi fotografie, kterou jsem si stáhl už před pár dny a teď už bohužel opravdu nevím odkud :)

Rocket opět lehce mění vzhled = Black Rocket Revolution

Celkem nenápadný český energetický nápoj (Black) Rocket od společnosti Velta Plus se opět trochu mění. Po původních variantách se před 2 lety změnil na Black Rocket Special Forces Attack Edition, což je název dlouhej jak týden před výplatou. „Nový“ Black Rocket Revolution kombinuje předchozí vzhled s ještě starší modrou edicí. Obsah je jinak stále stejný, jen ten vzhled je trochu obměněný. Tak pokud na něj narazíte, berte ;)

rocket-energy-drink-revolution-2015s

Semtex Original a Cactus v novém vzhledu za skvělých 14.90,-

Pokud se vám stále nedaří sehnat některé Semtexy novém kabátku, tak pro vás máme tip spojený se super cenou. Jasně, pro Chilli stále musíte do Alberta nebo Tesca. Pokud ovšem sháníte Original, popř. o poznání hůře sehnatelný Cactus, pak pro vás máme skvělou příležitost. Od pondělí 3.srpna se totiž Semtex Original a Cactus v 500ml plechovkách objeví v Lidlu za 14.90,–. Takže hurá pro ně, ať vám neutečou ;)

semtex-lidl-original-cactus-500ml-redesign-plechovkysU Lidlu je jistější, že se bude jednat o nové vzhledy. Důvod je jednoduchý – Lidl normálně Semtexy nenabízí a tak je bude muset naskladnit přímo od Kofoly, která expeduje už jen nové verze. Obdobná akce běží od 30.7 do 5.8 také v Kauflandu, kde za 15,90.- nabízejí „různé druhy“, v letáku je taktéž Original a Cactus. V obchodě seženete Original, Forte, Champagne i Cactus, jen je to s novými vzhledy pobočku od pobočky.

Nový Big Shock! Exotic a změna obalů u energy tyčinek

Teď jsme možná vylekali milovníky příchutě Exotic, co? Nemusíte se bát, tahle oblíbená varianta nezmění svou chuť ani složení. Když je totiž řeč o novince v podobě Big Shock! Exotic, tak tím myslíme něco jiného. Big Shock! se rozhodl rozšířit svojí nabídku energy tyčinek. Kulatý Original, Čoko, Koko a placaté Grande už nestačí, přidává se k nim zbrusu nová varianta Exotic, jehož odlišnou exotickou chuť zajišťují kousky pomela.

big-shock-exotic-sojova-tycinka-grande-54g-cokolada-pomelo-energeticka-energys

Sojová energetická tyčinka Big Shock! Exotic obsahuje zmiňované kousky pomela, kofein (185mg/100g) a je zalitá v tmavé belgické polevě. Grande a Exotic jsou placaté 54g tyčinky. 65 gramový Originál a Čoko jsou naopak ve tvaru klasického sojového suku, Koko je zase rozdělený do dvou 27,5 gramových kousků. Příchod tyčinky BS! Exotic navíc odhaluje nový design obalů všech variant s výjimkou kokosovo-rumového Grande:

big-shock-energie-do-kapsy-tycinky-sojove-energeticke-grande-koko-original-coko-exotic-pomelo-cukr-hroznovys

Red Bull Anadolu Break novou taneční limitkou

To je tak, když se vám všechny známosti vrátí z Turecka zpět domů a hned na to tam Maťo objeví novou limitku Red Bullu. A vlastně ji nemusel objevit až tam, protože ji pořídil rovnou v letadle :) Nová limitovaná edice Red Bull Anadolu Break má upoutat pozornost na stejnojmenné zářijové turné po Turecku, kdy se tři b-boyové (tanečníci breakdance, kdo by nevěděl) vydají prozkoumat místní kulturu. Ale ten plech vás stejně zajímá víc:

red-bull-anadolu-break-dance-turkey-2015-limited-edition-cans