Big Shock! Brazil Banana Kiwi je sladkokyselou limitkou

Big Shock! se letos rozhodl překvapit něčím hodně netradičním. Novinka je totiž limitovaná nejen příchutí, ale také samotným designem plechu. Takže i kdyby se náhodou stalo, že bude tenhle mix chutí pokračovat, tak to nebude se zeleným brazilským designem a už vůbec ne s nápisem limited edition. Sice jsme byli u vývoje příchutě Banana Kiwi od začátku do konce, přesto jsme se hodně těšili na ochutnání z plechovky…

big-shock-2016-summer-brazil-mix-limited-edition-banana-kiwi-rio-de-janeiros

Čekáte více banánu, méně kiwi a nebo úplně naopak? Podle mě je to tak nějak půl na půl. A hlavně – banán zajišťuje sladkou část, kiwi zase tu kyselou. Banán je víc cítit ve vůni, kiwi zase v chuti. Ale jedno bez druhého by nefungovalo tak, jako funguje mix. Když ochutnáte, vše bude příjemně sladké, po polknutí se zase projeví kyselost. Big Shocku navíc něco kyselejšího chybělo a právě tady si novinka určitě najde své příznivce. Nádherná zelená barva nápoje a příjemné sycení pak už jen dokreslují celkový výsledek „exotické“ limitky.

big-shock-2016-summer-brazil-mix-limited-edition-banana-kiwi-rio-de-janeiro-platos

Big Shock! Brazil Banana Kiwi nezapře odkud pochází. Styl BS! se prostě drží i ve všemožných příchutích a to je dobře. Kyselejší záležitost potěší, ale zároveň neodradí ty, kdož kyselé nemusí. A ač by se tohle nemělo říkat ani psát… už teď si tuhle dobrotu představuji s ledem a panákem… vy víte čeho. Plechovka v reálu vypadá lépe než na vizualizaci a je rozhodně povedená. Stejně jako obsah, který musíte ochutnat a říci sami, jestli je to něco pro vás. Podle nás BS! prostě umí a rozhodně jen nesype další a další příchutě, jako některá konkurence.

Nový Big Shock! Brazil Mix skrývá mix dvou žádaných příchutí

To by bylo aby nebylo :) Sezóna energy drinků se blíží a to se nemůže obejít bez novinky od Big Shocku. Co si pro nás připravili tentokrát? Limitovanou edici Brazil Mix, jenž se opět inspirovala v žádaných příchutích fanoušků této přední české značky. V létě se budou upírat zraky směrem k bojům o olympijské medaile v Riu. Brazil Mix jakoby tam směřoval také – je jedinečný vzhledem i obsahem a na trhu tak bude pouze po limitovanou dobu.

big-shock-2016-summer-brazil-mix-limited-edition-banana-kiwi-rio-de-janeiros

Big Shock! Brazil Mix skrývá, jak název napovídá, mix chutí. V tomto případě se potkává banán a kiwi. Naší recenze se dočkáte příští týden, ale jelikož jsme byli u vývoje, tak už nyní můžeme říci, že se to opět povedlo! Vzhled je pak trochu inspirován u trabantí limitky, ze které si bere styl cestovatelského deníčku. Jen je na plechovce víc zelené, to kvůli kiwi a spojení s Brazílií. Nebojte se dlouhého čekání, BS! Brazil Mix Banana Kiwi se v prodeji objeví během cca 2 týdnů. Dost možná opět exkluzivně v nějakém řetězci. Budeme informovat!


English: All new Big Shock! Brazil Mix with Banana Kiwi flavor. It's limited edition for this summer with „traveler's diary“ design, which was already used on previous limited edition – Big Shock! Trabant.

Red Bull Summer Kiwi Apple i v Rakousku, Maďarsku...

Jak už jsme jednou naznačovali, také letos by chtěl mít Red Bull téměř všude nějakou tu letní limitku. Žlutý Summer se tak přejmenoval na Yellow / Tropical, aby se mohl na trhu objevit Summer jiný. Někde je to oranžová plechovka s pomerančovou či mandarinkovou příchutí, jinde zase zelená s chutí kiwi a jablek. Právě zelený Red Bull The Summer Edition Kiwi+Apple je letos tou hlavní variantou, která se po Německu objevuje také v Rakousku a Maďarsku. Limitky jsou tedy všude kolem „ČeskoSlovenska“, které má ale letos smůlu…

red-bull-the-summer-edition-kiwi-apple-alma-energy-drink-green-can-hungarys

English: Green Red Bull The Summer Edition with Kiwi+Apple flavor is confirmed for Austria and Hungary!

Candy Store: Anglický Red Bull Orange a nové Relentlessy

Aktualizace 29.4.: Red Bull Orange a Relentless Origin by měly být do konce týdne k dispozici na Londýnské, v Hradci, Pardubicích, Brně a stejně tak na E-shopu. Cherry dorazil ve staré verzi bez redesignu.


Candy Store se konečně dostane k nějakým novým energy drinkům :) Na začátku roku směřovaly veškeré síly k otevírání nových poboček a přestěhování skladu do větších a přijatelnějších prostorů. Teď je tedy konečně čas na naše oblíbené energetické nápoje. V nejbližších týdnech se můžeme těšit jak na novinky z UK, tak z USA! Na Ameriku si ještě chvíli počkáme, ale určitě se dočkáme alespoň několika nových plechovek.

relentless-redesign-origin-cherry-red-bull-the-orange-edition-candy-store

Anglie naopak dorazí v několika vlnách. Ta první bude na pražských pobočkách příští týden, na mimopražských prodejnách o něco později. O tom, kdy vyráží novinky ze skladu do jednotlivých prodejen budeme informovat v komentářích. A jakých plechovek se tedy dočkáme? Tak třeba pomerančový Red Bull The Orange Edition, který se do ČR nechystá, a pak také redesignované 500ml Relentlessy. Zatím Origin a Cherry, v dalších vlnách pak zbylé příchutě včetně novinky v podobě Passion Punche. Ceny tipujeme mezi 60–70 Kč.

Polský Rockstar odhalil limitku k Rockstar Flying Energy Tour

V sousedním Polsku se Rockstar nějakou dobu tak nějak hledal. Když ale konečně přestal zkoušet nesmyly a zaměřil se na pro tamní trh preferované malé plechovky, tak se konečně chytil. A podle všeho se chytil tak úspěšně, že vedle novinek konečně dostal prostor i na limitky. Jednu takovou odhalil včera – jedná se o 250ml plechovku nového originálu s promem na Rockstar Flying Energy Tour s s FMX bláznem Robem Adelbergem!

rockstar-energy-drink-reformulated-amazing-taste-superior-poland-flying-tour-rob-adelberg-can-limited-editions

Co přesně je tahle Tour zač se nám zatím nepodařilo najít. Prý jejich hvězda (Rob) zazáří již 28. května. No ale to není tak důležité, zajímavější je ona limitka. Krom toho, že je to první opravdová promo limitka v Polsku, tak je to také vůbec první promo limitovaná edice na světě na malé 250ml plechovce! Dříve byly jen na na 500ml (EU), 473/710ml (USA) či 355ml (Španělsko). V prodeji prý opravdu brzy a… hyml… jedeme si pro ní! :)