Big Shock! má další příchuť, na trh brzy dorazí nové Cherry!

Že už těch novinek od Big Shocku bylo letos až dost? Ale kdeže! Tohle stále není vše. Již v prosinci jsme se dozvěděli o plánech na celý rok 2015 a ty se pomalu naplňují. Fanoušky vyžádaný Watermelon, jogurty, více než rok odkládané 250ml vinylové party edice, jenž se nakonec dostaly i do 500ml plechovek, a hlavně redesign všech plechovek. To vše už je venku, přesto ještě zbývá jedna věc. Víte jaká? Višňový Big Shock! Cherry!

big-shock-cherry-tesco-new-taste-tresen-visen-energy-drink-can-500ml-2015-news

Ano právě Big Shock! Cherry je další novinkou pro rok 2015. Naše informace říkají, že se má Cherry objevit až v srpnu výhradně v řetězci Tesco. Přesto se již plné plechovky podívaly na světlo světa a první plné kousky putují na ta „nesprávná místa“. Bohužel se jedná o klasický únik informací a tak nemíníme na nic čekat ani my. V článku je tedy vzhled plechovky a informace o tom, kam pro něj. I když bůhví, kde se vůbec objeví…

Rockstar Freeze pro Německo "oficiálně" - Watermelon a Lime!

Před pár dny odhalený Rockstar Freeze Frozen Watermelon pro Německo se stává skutečností. Ne že by se předchozím zprávám nedalo věřit, ale teď už tu máme i první obrázek toho, jak vlastně bude vypadat plechovka. A spolu s tím i odhalení druhé nové příchutě. Do Německa totiž během prázdnin nedorazí jen Watermelon, ale také z USA známý Frozen Lime. Ten má vzhled skoro jako za mořem, meloun se převlékl do červené.

rockstar-freeze-frozen-watermelon-lime-new-germany-2015-cans

Photo: @ben_knd (Instagram)

English: All new Rockstar's for Germany – all new flavor Frozen Watermelon (tested in USA, but not in produce yet) and Frozen Lime. Design almost like in USA, just with Freeze under logo. In stores in few weeks.

Java Monster Gear - Nová soutěžní série limitek Java Monster!

Monster si v USA opět připravil zajímavou akci, která je doprovázená speciálním potiskem přímo na plechovkách. Tentokrát se nejedná o Original popř. Lo-Carb, ale celou sérii kávových Monsterů Java. Zepředu sice nic nepoznáme, jenže z boku jsou místo klasického příběhu informace o nové akci Exlusive Java Monster Stuff. Jedná se tedy o akci dost podobnou Team Gearu, jen se „rozdávají“ věci ve stylu Java. Víc o pěkných odměnách, které nás ovšem nemusí zajímat, naleznete na ofiko stránce. Mrknout se můžete i na první reálnou fotografii.

monster-exclusive-monster-java-sweepstakes-stuff-promo-code-under-tabs

English: All new sweepstakes from Monster on all Java flavors in USA! „Exclusive Java Monster Stuff“ is not visible on front of can, just instead of classic story on the side. There is first real photo of Mean Bean and Loca Moca + official website ;)

Monster Energy Ultra - Starý známý v novém 355ml obalu

Bílou a celkem povedenou 473ml plechovku Monster Zero Ultra pro USA už známe asi všichni. Jenže co se stane, když se tenhle nápoj dostane mimo Ameriku? Možností je několik, ovšem v Japonsku je všechno ještě trochu jinak. Original, Absolutely Zero i Khaos tam mají v 355ml plechovkách a Coffee Monster dokonce v nehorázně tvrdé až nezničitelné 250ml plechovce. Takže ani Ultra nemohl dorazit beze změny.

monster-energy-ultra-like-us-zero-355ml-can-japan-styles

První reálná fotka japonské variace na Monster Zero Ultra ukazuje 355ml plechovku Monster Ultra. Stejný design, menší obsah a žádné Zero v názvu, ale pouze Ultra. A to si buďte jistí, že i samotná chuť prošla nějakou tou změnou. Škoda, že je Japonsko tak z ruky, jelikož se tam musí top značky (Monster, RockstarRed Bull) opravdu snažit a vymýšlet zcela odlišné strategie. A tak co plech, to dost odlišný unikát :)

Action přináší nové příchutě Waldmeister a Summer Hugo

Action je v ČR známý především díky dřívějšímu prodeji žluté varianty v Normě a přetrvávajícímu prodeji oranžové verze v Kiku. V poslední době se u nás objevuje jako plech schovaný pod sleeve fólií Jump Inu, kde už se vedle fialového Purplu podařilo najít třeba i modrou Colu a další verze. Origo chuť sice neochutnáte, ale za 8 kaček je to další plech do sbírky a navíc něco jako kinder překvapení :D Za hranicemi je to ale všechno úplně jinak.

action-energy-drink-summer-hugo-waldmeister-edition-2015-cans

V domácím Německu, a dost často i v Rakousku, existuje téměř nespočítatelná řada příchutí. Ty z klasické série jsme kdysi recenzovali (1.část, 2.část) a jako novinka se k nim přidává Waldmeister s příchutí svízele vonného, což je lesní bylina. V době fotbalového MS pak Action zkoušel sérii Summer Edition Coconut a Mojito, ke kterým letos přidává jednu novinku – Summer Hugo. Koktejl Hugo ve své originální alkoholické podobě obsahuje šampaňské, limetku, bezový sirup, sodu a mátu. (Přiznávám, musel jsem si to vyhledat :) ).