Rockstar Boom! oficiálně, druhou příchutí je Whipped Strawberry!

Pamatujete si ještě na Rockstar Boom! s příchutí Whipped Orange, který se nám odhalil v rámci veletrhu NACS 2014? Všechny tenkrát odhalené novinky, dvojice Sport a dvojice Freeze (Pina Colada a Lime Freeze), už jsou dávno oficiálně potvrzené a pomalu se na území USA objevují v prodeji. Design Boomu prakticky převzalo evropské Mango a pak ticho po pěšině. Ale Boom! opravdu bude, a nakonec rovnou ve 2 příchutích!

rockstar-boom-energy-whipped-orange-straberry-flavor-16oz-473ml-new-usa-cans

Jak se ukazuje, Rockstar své nové série nejraději přináší ve 2 příchutích. Pravdou je, že cílem jsou 3, ale jedna většinou min. dočasně vypadne, jako v případě Freeze Watermelon a Sport Power Vanilla. Nyní tak konečně můžeme oficiálně hovořit o nové sérii Boom! Nový Whipped Orange, již známe. Druhou verzí je možná ještě více zajímavý jahodový Whipped Strawberry! Co ale obě novinky skrývají? Whipped = šlehaný, možná krémový. Obsahujíc 2% džusu, o samotné příchuti zatím o moc víc nevíme. Tohle se prostě bude muset vyzkoušet.

rockstar-boom-energy-whipped-orange-straberry-flavor-16oz-473ml-new-usa-can-flyers

English: All new Rockstar Boom! in 2 flavors! We already know Whipped Orange from NACS 2014, but the second one is really interesting – Whipped Strawberry :) Can you imagine this „whipped“ flavor? I don't, so please leave comment below if you can describe it.

Red Bull NL: Limitka Inspire Mr. Probz a The Summer Edition

Nizozemský zpěvák, rapper, skladatel, producent a herec Mr. Probz, vlastním jménem Dennis Princewell Stehr, je další známou osobností, která se kdy objevila na plechovce Red Bullu. V Nizozemsku se totiž začíná prodávat limitovaná edice Red Bull Inspire Mr. Probz, na níž naleznete jeho tvář, podpis a logo k akci Inspire Mr. Probz a QR kód odkazující na webové stránky. Podívejte se, jak limitovaná 250ka vypadá:

red-bull-energy-drink-mr-probz-music-can-netherland-limited-editions

K limitce už ani není co více říci, tak se mrkneme na další skutečnost z této země. Ve stejné době jako tato edice se totiž na trhu objevila i žlutá plechovka Red Bull The Summer Edition. Ano, jaro se nezadržitelně blíží a Holandsko je tedy po Rakousku, Německu a Anglii (tam se Summer jmenuje Tropical) další evropskou zemí, kde se Summer objeví. Také začínáte mít ten pocit, že se letos žlutá edice objeví v mnohem více zemích?

Red Bull for G-Drive - Nádherný ruský Tropical "z karbonu"

V Rusku je možné všechno. Hlavně když za tím jsou peníze nějakého zámožného oligarchy. Jenže za novou plechovkou od Red Bullu, kterou vám teď chceme představit, je ještě mnohem víc. Říká vám něco Gazprom? Největší ruská společnost, největší exportér zemního plynu na světě, těžba a distribuce ropy, řetězec čerpacích stanic a prémiové palivo G-Drive, závodní tým G-Drive Racing, předváděčka závodního náčiní G-Drive Show, které se účastní i Red Bull Racing, a ruská vláda jako většinový majitel. Tady je prostě prachů až až.

red-bull-g-drive-energy-drink-can-carbon-russia-gas-gazproms

Nádherná ruská edice Red Bull for G-Drive pak není žádným problémem. Reklama pro Red Bull a mnohem lepší energy drink v nabídce čerpacích stanic, než dřívější vlastní a téměř nezajímavý energiťák. Jedná se o běžný produkt na ruských benzínkách patřících pod Gazprom s příchutí Tropicalu (Summer/Yellow) + pěkný i když vlastně jednoduchý vzhled – karbon na pozadí neodmyslitelně patří k logu G-Drive, umístění a vzhled býků je zase převzatý z barevných edic Red Bullu. Nápisy azbukou pak říkají „Osvěžuje tělo i mysl“ a „obsahuje taurin“.

red-bull-energy-drink-can-for-g-drive-russian-tropical-summer-yellow-flavour-gazproms

English: All new Red Bull for G-Drive energy drink can for Russia with Tropical flavour (Summer/Yellow). It's not limited edition, but classic edition for russian gas stations, where you can buy premium G-Drive fuel. The owner of G-Drive is Gazprom, biggest russian company and biggest natural gas exporter on the world. Majority owner of Gazprom is Russian government, so there is lot of money for futility things like own Red Bull energy drink can.

Mega Monster také v Anglii / Mega Monster confirmed for UK!

Aktualizace: Mega Monster pro UK má nakonec 568ml plechovku. A nově je potvrzen také pro Španělsko. Další země Evropy budou následovat brzy! ;)

Update: The Mega Monster for UK has 568ml can in final specification. And now we have confirmation about same Mega Monster can for Spain too :) Some other EU countries coming soon!

mega-monster-energy-drink-can-568ml-resealable-spains


Nejen Německo, ale také Velká Británie neboli Anglie, se dočkává pěkné novinky od Monsteru v podobě „resealable can“. Ano řeč je o Mega Monsteru v 553ml uzavíratelné plechovce vyráběné Ballem. Po jeho objevení v sousedním Německu se dnes dostalo potvrzení, že brzy dojde k zahájení prodeje také ve Velké Británii. 553ml plechovka navazuje na v USA dlouhá léta prodávaný 550ml Import, který měl být rádoby dovážený z Evropy, i když tu nikdy nic takového nebylo. Název naopak přebírá od 710ml termosky. Ve Velké Británii by se měl objevit již brzy a to v klasické verzi i omarkované verzi s „průstřelem“ a cenovkou 1.59£.

monster-mega-553ml-new-can-for-germany-2015s

English: All new Mega Monster 553ml twist top resealable can is confirmed for United Kingdom too! You can expect them in classic version and in price marked version = 1.59£ in bullet hole :)

Red Bull přebarví The Silver Edition na zeleno = The Lime edition!

Že Red Bull evidentně neví, jak naložit s řadou barevných edic, už víme nějakou dobu. Red edition už má tolik variant, že se to těžko počítá. Ač původní verze byla nejhezčí, nebylo skoro poznat, že je to Red Bull. Přesto se až u asi 5 verze dostali k přidání názvu příchuti na plechovku, což se týkalo i Blue a Silver edition. Jenže právě Silver se jim evidentně líbí nejméně a tak už měl i modrošedivou barvu. A teď si vyzkouší barvu zelenou :)

red-bull-the-lime-edition-green-can-silver-redesign-canadas

Samozřejmě není řeč o variantě, kterou již koupíte v obchodě, kdy je plech stříbrný a býk zelený. Barvy na plechovce jsou právě zcela naopak – tedy plech zelený a býk stříbrný, jako na ostatních edicí. Těžko pak ale použít popisek Silver edition. Tím nám  vzniká „nový“ The Lime edition! Kde? V Kanadě. Proč? Stříbrná s barevným býkem by mohla v zákazníkovi vyvolat dojem, že je to další varianta Total Zero edicí, které jsou právě stříbrné s barevným býkem. V EU se jich tedy asi nedočkáme. Minimálně dokud tu nebudou Total Zero edice…

red-bull-the-editions-lime-green-can-canada-yellow-red-blues

English: New variant of Red Bull The Silver Edition for Canada :) Recolored on green and renamed on The Lime Edition. Reason? Total Zero editions (Orange, Cherry) are silver with color bull. Red Bull can't confuse customers with that, so… There is probably no plan to bring it to Europe until we don't have Total Zero editions.