Rockstar Freeze - Frozen Lime i Pina Colada opět mění design

Už to opravdu začíná vypadat zajímavě. Rockstar totiž dokáže vyrobit několik různých variant vzhledu plechovek ještě dříve, než se dostanou do běžného prodeje. A jedinci, kteří mezitím uloví jakýkoli ten „vývojový“ kousek, se řadí mezi opravdové šťastlivce. Nová série Freeze měla během testů jiné vzhledy s příchutěmi Frozen Lime a Watermelon. Veletrh NACS pak odhalil nové vzhledy + oddálení Watermelonu a nahrazení Pina Coladou.

rockstar-freeze-frozen-lime-pina-colada-energy-drin-final-designs

 Probably final design

Jenže to pořád evidentně nebylo vše. Na NACSu se daly sehnat plechovky, které budou vzácné. Proč? Protože se k nám donesly obrázky další vývojové, a pravděpodobně již finální, fáze vzhledu obou variant. Na pozadí už se toho moc nemění, ale samotný název „Freeze“ podle všeho nenesl kýžený úspěch. Pod logem Rockstar se tedy nově objevuje přímo název chutě – Pina Colada resp. Lime Freeze (i když se tahle příchuť jmenuje přesněji Frozen Lime, což odhaluje popisek vedle hvězdy). Nápis Energy Drink se naopak posunul až dolů.

rockstar-energy-drink-news-freeze-pina-colada-lime-can-nacs-2014-roasted-milk-almond-organics

NACS 2014 prerelease cans

English: Rockstar still finalizing design of their new „Freeze“ products. So Pina Colada and Frozen Lime have new design! Missing Freeze „logo“ under the Rockstar, just flavor name (Lime Freeze in case of Frozen Lime). Cans from NACS 2014 are in prerelease version, just like the old one with Watermelon flavor!

Po Monsteru The Doctor se začíná objevovat i Absolutely Zero

Už docela dlouho slibovaná novinka od CZ/SK Monsteru, která je ale téměř jen kosmetickou úpravou, se celkem bez překvapení začala objevovat v podobné době, jako nový Monster The Doctor. Řeč je opravdu o „nucené“ změně v podobě ukončení varianty Lo-Carb a jeho nahrazení chuťově téměř identickou variantou Absolutely Zero. Počkat už si tedy musíme jen na to, až XG nahradí Export. Ten se ale stejně shání docela blbě.

monster-energy-absolutely-zero-lo-carb-can-news

Pokud chystáte lov na výrazně odlišnou plechovku, tak zadržte. Musíme připomenout fakt, že se Absolutely Zero celosvětově zbavil svého zajímavého designu a místo něj používá vzhled Lo-Carbu s pozměněnými popisky na Absolutely Zero. V obchodě si tedy „nové“ příchutě a plechovky ani nemusíte všimnout, ale příznivci Zero věcí budou hned spokojenější. Co dodat… Ještěže dorazil alespoň zmiňovaný Monster The Doctor

Black chystá 3 novinky, zaměřuje se na vitamínové verze

Na jednom neoficiálním obrázku jsme objevili 3 nové chystané varianty od Blacku. Problémem ovšem je, že se nadále zaměřují na svojí vitamínovou odbočku a původní energetické nápoje zůstávají na vedlejší koleji. Dvojice nedávno představených vitamínových variant se tak brzy rozroste o další tři varianty ze série Vitamin energy.

black-vitamin-energy-drink-without-taurine-orange-blueberry-zero-energys

Black Vitamin Energy tak bude mít již 5 variant, tedy stejný počet, jako má Black „klasických“ příchutí (Energy, Zero, Mojito, Wild Orange a Sexenergy). Nově se přidá Zero varianta modrého Blueberry s magnesiem a vitamínem B6, oranžový Orange s vitamínem C a zelený xfruit (opravdu to nepřečteme…) s vitamíny a minerály. Odpověď Blacku na rozmach vitamínových drinků pěkná, ale možná by mohli věnovat víc sil do energy drinků…

ok.- energy drink a opět nová příchuť = pomerančový Orange

Možná už to prostě bude znít neuvěřitelně, ale značka energetických nápojů ok.- přináší novinky snad stejně často, jako Monster a Rockstar celosvětově. A přitom je nabízí především ve Švýcarsku a v menším počtu také v Německu a Rakousku a pár dalších zemích. Však to chtějí zkusit i u nás, ale na to zatím nemají partnera, což je škoda. Vraťme se ale k novince – ok.- s pomerančovou příchutí orange a opět jednoduchým plechem:

ok-punktstrich-energy-drink-orange-new-2014-orange-not-mango-cans

ok.- orange energy se již prodává ve Švýcarsku, do dalších zemí se dostane možná až časem. A nebo taky ne. Nemůžeme ovšem vynechat jasnou podobnost plechovky s dřívější (a mou dodnes nejoblíbenější) příchutí mango. Obě verze nyní mají oranžovou barvu, u manga se ale už dříve objevovala světlejší spíše žlutá varianta, do které se zřejmě po příchodu orange přebarví nastálo. Orange je za poslední měsíce jen třešničkou na dortu po nových příchutích blackberry, cola a trojici hudebních limitek. Jen škoda, že ok.- pivo nechutná moc dobře :(

Konec spekulací, Monster The Doctor dorazil i na náš trh!

Ač jsme o tom věděli, nemohli jsme to bohužel říci na plnou hubu :) I tak by se dala popsat realita ohledně očekávaného příchodu této novinky na náš společný „československý“ trh. Ještě před pár dny to vypadalo spíše na přelom listopadu a prosince, jenže realita je nakonec jiná. Monster The Doctor aká VR46 s příchutí citrusových plodů se v rámci druhé vlny šíření po Evropě začne objevovat také v našich obchodech! 

monster-energy-drink-the-doctor-vr46-rossi-valentino-can-officials

Já byl v posledních dnech několikrát v zahraničí a měl na něj chuť, ale za 60kč jsem ho tam radši nechal a čekal. Nakonec bylo čekání kratší nejen pro mne, ale i pro vás! Monster The Doctor se totiž objevuje v obchodech už nyní ;) První nálezy jsou hlášeny z Tesca a Intersparu, takže hurá na návštěvu těchto obchodů, co vy na to? I když většina z nás už jej asi ochutnala, přesto je to konečně nějaká novinka od Monsteru na našem trhu. A to nás v blízkých dnech čeká ještě Absolutely Zero místo Lo-Carbu a XG místo Exportu ;)