Adrenalin se inspiroval u Semtexu, ke Kaktusu přidal Kiwi

Adrenalin je jednou z Maďarských značek, která alespoň trochu bojuje s Hellem. Ten doslova vládne tamnímu trhu a chrlí jednu novou příchuť za druhou. To samé musí dělat pronásledující konkurence a ta někdy příchutě jen kopíruje, jindy se zase snaží vymyslet něco nového. Tentokrát Adrenalin zkouší příchuť Kaktus-Kiwi se špetkou guavy, což by mohlo být opravdu zajímavé. No necháme se překvapit, tohle nás celkem zajímá.

adrenalin-power-energy-drink-kaktus-kiwi-guava-kaktusz-limited-editions

Nové Rockstary: Lime Glacée, Melon D'Eau a Boomy

Rockstar v Kanadě leckdy překvapí naprosto odlišným přístupem. Jasnou ukázkou jsou naprosto jiné Sparklingy, verze s vodkou, Bleu Glacier, Tropical Orange, Roastedy a mnoho dalšího. Tentokrát to zas takové odlišnosti nejsou, přesto se cestou přes hranice z USA něco málo změnilo. Oba „našlehané“ Boomy vypadají takto:

rockstar-boom-whipped-strawberry-orange-can-canadas

U Rockstar Boom je vše při starém – Whipped Orange a Whipped Strawbery jsou stejné jako v améru, jen na plechovkách je vedle angličtiny i francouzština, což je normální. A to samé vlastně platí pro nové RR Freeze, jen s tím rozdílem, že kanadský trh neobohatí Frozen Lime a Pina Colada, ale evropská dvojice Lime a Watermelon, tedy francouzsky Lime Glacée a Melon D'Eau. Vzhledy plechů pak nepřináší nic nového.

rockstar-freeze-frozen-lime-glacee-watermelon-melon-d-eau-can-canadas

English: New Rockstar's for Canada – Boom! Whipped Strawberry, Boom! Whipped Orange, Freeze Frozen Lime (Lime Glacée in French) and Freeze Watermelon (Melon D'Eau). That means that RR Canada use european Freeze Watermelon instead of american Freeze Pina Colada.

Už i Lidl resp. Freeway Up kopíruje design Monsteru

Pokusů o kopie Monsteru tu bylo už několik. Sami jsme to zažili s Gangsterem, jenž se musel jen po pár týdnech změnit, jelikož měl naprosto stejné zbarvení, místo M bylo G a jinak to byla jasná kopie. Teď se o něco podobného snaží Lidl u svého energetického nápoje Freeway Up. Tam, kde to vůbec není třeba, se najednou na plechovce objevuje navíc Colossus v podobném stylu písma a celkově v pokusu o zkopírování Monsteru.

freeway-up-lidl-united-kingdom-england-colossus-energy-drink-monster-copys

Tento případ je ovšem z Anglie a zdá se, že to je jen takový zdejší malý výkřik do tmy, který se nikam jinam nerozšíří. A jelikož se nejspíš zase rychle někdo ozve, tak rychle zmizí i odtamtud. Ale mezitím si Freeway Up užije pár vteřin slávy, jenž zajímá z legrace jen nás a zákazníky v obchodech naopak vůbec :D

ok.- Ginger breeze - Jak asi chutná příchuť zázvorový vánek?

Ok už na nás zase sype nové varianty a opakuje se v barvách. Při novince se totiž moc nepřemýšlí nad tím, jestli už někdy bylo okáčko s takovou barvou. Jen a prostě se vezme barva, která logicky náleží dané příchuti. A tak jsme měli oranžové MangoOrange. Teď se na zimu objevuje nová verze Ginger breeze a je opět zlatá, jako dříve Pineapple a Winter Dream. Ginger breeze je ovšem zajímavou příchutí „Zázvorový vánek“ a ok.- jej kromě pečlivě vychlazeného doporučuje zkusit i v ohřáté verzi o teplotě čaje. Prý pak zázvor „pálí“ ještě víc.

ok-energy-drink-ginger-breeze-swiss-hop-cans

Brněnka přináší nový energy drink s plechovkou na plechovce

Maloobchodní síť potravin Brněnka, jejichž prodejny samozřejmě naleznete v Brně a blízkém okolí, si poprvé připravila svůj vlastní energetický nápoj spadající pod „značku“ česká cena. 250ml za 7.90 Kč zní opravdu dobře, no uvnitř samozřejmě nenaleznete žádný zázrak. Podobné je to i s designem, na zelené plechovce je vedle nápisu Energetický nápoj a názvu Be In! (!?) také ruku s… červenou plechovkou. Ale tak plech do sbírky ok :))

be-in-energeticky-napoj-brnenka-plechovka-na-plechovces