Nový Energy Outlet - E-shop plný plechovek a plány do budoucna

Pozor: 29.1 došlo k doplněni e-shopu o nové kousky! ;)

Říkali jste nám to opravdu dlouho. „Spusťte svůj vlastní e-shop“, to na nás vyskakovalo na každém rohu. A dlouho jsme měli názor, že je to zbytečné – vždyť naše přebytky nabízíme neustále dokola a dávno o ně není zájem. Navíc jsem občas z pracovních důvodů zkoušel různé e-shop systémy a nikdy nenarazil na ten, který by mi alespoň trochu seděl. To se obrátilo před pár dny a spolu s Thomasem jsme se rychle rozhodli…

energy-outlet-store-shop-drinkss

Zabralo to pár dní vylaďování, přestěhování a vyfocení plechovek, nahrávání na shop, administrace a bůhví čeho ještě. Nyní vám konečně můžeme představit zbrusu nový Energy Outlet nacházející se na adrese Shop.Energy-Drinks.cz . Spuštěn byl v sobotu 17. ledna a věřte nebo ne, už v neděli jsme začali vybavovat 11 objednávek. Další 3 dorazily ještě během balení. Celkem zmizelo ze skladu přes neuvěřitelných 200 plechovek za 12 hodin.

energy-outlet-store-shop-drink-balikys

První odesílané balíky :)

Nakupovat můžete samozřejmě i nadále. Ve skladu je ještě slušná hromádka plechovek. Aktuálně se sice jedná o prázdné kusy, ty jsou na druhou stranu převážně starší a sběratelsky zajímavé. Chybí vám třeba starší Big Shocky? Žádný problém. Skončit tím ale rozhodně nechceme. Až se nám trochu vyprázdní sklad, tak přidáme plechovky plné. Důvodem je i fakt, že nechceme míchat velké objednávky prázdných a plných plechovek dohromady. Opravdu blbě se to balí a my dbáme na bezpečnost plechovek jak to jen jde. A na jaké plné věci se těšit? Hůře sehnatelné CZ věci, ale také zajímavosti a novinky ze všech okolních států a Maďarska a to snad už během února a začátkem března. Do té doby neváhejte a nakupujte, protože se zásoby slušně tenčí :)

Akce: Rockstary za dvacku, Burn Lemon Ice za 15,- a další

Slevové akce nás téměř všechny chtě nechtě zajímají. Na nákupu jedné plechovky tolik nesejde, ale jakmile si chcete udělat třeba zásoby, tak už se to vyplatí. A že se teď vyplatí zajít do Normy (seznam prodejen zde), o tom žádná. Není to tak dávno, co byl v nabídce Super Frankie a na ten s trochou štěstí narazíte ještě v těchto dnech. Protože jak znám Normu, tak tam budou do vyprodání. No a spolu s ním koupíte levně i další drinky:

rockstar-energy-guava-xdurance-blueberry-original-norma-burn-lemon-ice

V tomto týdnu (26.1 – 1.2) jsou v nabídce Rockstary s velmi pěknou cenovkou. Original, XDurance Blueberry a Guava za dvacku, to už je slušná možnost na vytvoření zásob. A dost možná bude v nabídce modrý XDurance se silver topem, který je pro CZ/SK/HU/PL, ale při výrobě v Polsku schytal neobarvený vršek. Příští týden (2.2 – 8.2) naváže akce další. Burn Lemon Ice sice v petce, ale komu chutná, tak má možnost za 15kč!

P.S.: A Big Shocky do konce měsíce v Tescu za 24,90,– ;)

Mega Monster také v Anglii / Mega Monster confirmed for UK!

Nejen Německo, ale také Velká Británie neboli Anglie, se dočkává pěkné novinky od Monsteru v podobě „resealable can“. Ano řeč je o Mega Monsteru v 553ml uzavíratelné plechovce vyráběné Ballem. Po jeho objevení v sousedním Německu se dnes dostalo potvrzení, že brzy dojde k zahájení prodeje také ve Velké Británii. 553ml plechovka navazuje na v USA dlouhá léta prodávaný 550ml Import, který měl být rádoby dovážený z Evropy, i když tu nikdy nic takového nebylo. Název naopak přebírá od 710ml termosky. Ve Velké Británii by se měl objevit již brzy a to v klasické verzi i omarkované verzi s „průstřelem“ a cenovkou 1.59£.

monster-mega-553ml-new-can-for-germany-2015s

English: All new Mega Monster 553ml twist top resealable can is confirmed for United Kingdom too! You can expect them in classic version and in price marked version = 1.59£ in bullet hole :)

Monster v Německu útočí, k Mega přidává Punch Baller's Blend!

Článek o novém Monsteru Mega s 553ml obsahem a twist topem se ani nestihla ohřát na výsluní a už jí zastiňuje novinka jiná! Monster totiž v noci provedl úpravy na svých stránkách pro jednotlivé státy a spolu s přidáním zmiňovaného Mega tak prozradil i další blížící se novinky! Evidentně tak chce zvrátit propad na trhu.

monster-punch-ballers-blend-germany-can-500ml-new-2015s

Další novinkou se stává, a to hodně překvapivě, Monster Punch Baller's Blend, který se tak vůbec poprvé podívá mimo americký kontinent! Samozřejmostí je klasický 500ml obsah. Pokud přemýšlíte, proč dorazí zrovna bývalý Dub, tak pro vás máme jednoduchou odpověď – Monster reaguje na velký úspěch Fruit Punche od Rockstaru.

monster-mega-553ml-new-can-for-germany-2015s

Spolu s Monsterem Mega a Baller's Blendem se na zdejším trhu začnou objevovat také upravené plechovky Rehabu Lemonade a Green Tea, které jsou v nabídce již nějakou dobu a nyní přijdou s první viditelnější změnou, když se na plechovce po vzoru amerických verzí objeví nápis Iced Tea. Plechovka už je sice vyrobena (viz můj instagram), ale oficiálně má být až v dubnu, kdy nahradí jinou méně prodávanou variantu. Tak uvidíme…

English: All new Monster Punch Baller's Blend (500ml) for Deutschland! And the Mega Monster 553ml with twist top from tommorow on official picture.

Mega Monster 553ml twist top v Německu, a co 573ml XL pro ČR!?

Monster opět něco vymyslel a ač jsme o tom měli nějaké zprávy, nakonec nás to stejně jako v případě XG dost překvapilo. Proč? Protože se to objevilo jinde, s jiným názvem, obsahem a bůhvíčím ještě. V Německu se totiž dnes objevil Mega Monster o objemu 553ml a twist topem známým z No Fearu. Fotku máme od Energipedia.de (thx Kevin!) a říkáme si, k čemu je to vlastně dobré? 53ml navíc? twist top? Nebo hlavně plech do sbírky?

monster-mega-553ml-energy-drink-can-twist-top-germanys

Správně je kombinace všech 3 variant. 53ml navíc vás nezabije, ale furt je to lepší, než o 15ml méně (klasické půllitry s twistem mají 485ml) a tak na to Monster vlastně vyzrál, nabídl téměř největší plechovku v Evropě (568ml se občas objevuje, ale jsou to nezajímavé značky jako Booster apod.), twist top a zajímavý plech do sbírky.

monster-xl-energy-drink-568ml-czech-republic-twist-top-cans

Myslíte si, že to v Německu končí? My to vidíme na opak. Pamatujete na návrh české verze plechovky XG? A co takhle XL? No, i tenhle návrh přímo pro Monster se nám dostal do rukou – 568ml a název XL. Popravdě jsme čekali právě přejmenování na Mega, ale po XGčku člověk nemohl vědět, jak to vlastně dopadne. Takže hurá pro Mega do Německa a kdo ví, časem třeba i do krámu za rohem. Nebo pro XL?

English: Mega Monster is in Europe! 553ml can with twist top is available in Germany now. + We have image of Monster Energy XL – it's just work in progress version of twist top can, 568ml for Czech = Not in sale yet and we have no idea, when it will be. I expect that we got same Mega as Germany and XL will be forgotten. We will see.