Bomba! má 2 novinky: Malinovou C500 a přebarvené Zero

Jaro se postupně začíná odhalovat a spolu s tím je potřeba dokončit plány na letošní novinky a pomalu s nimi jít ven. Brzy se určitě něčeho dočkáme i v ČR, ale teď ještě pohledem do Maďarska. Tam Bomba odhalila jednu novinku s velkou pompou a druhou raději ani neprezentovali, jelikož se jedná jen o předělané Sugarfree:

bomba-sugarfree-energy-drink-can-2015s

Bomba se rozhodla jít v trendu a tak místo sugarfree nabízet zero. Kvůli tomu i lehce změnili design, když na pozadí místo bílé dali „zero“ stříbrnou s trochou nějakého toho grafického umění. No nic moc, no…

bomba-c-500-mg-malina-malna-energy-drink-can-hungarys

Vzhledově není dvakrát zajímavá i mnohem větší novinka v podobě Bomby C-500. Ač to má být především vitamínová bomba, určitě vás zajímá i příchuť. A ta je malinová, což u energy drinků moc neznáme a proto se rozhodně těšíme na ochutnání. I tady to ovšem grafici nebrali moc vážně a tak plech vypadá jak vypadá…

Candy Store: RB Tropical, Independent, V, SoBe, Red Devil...

S energy drinky z USA to bohužel kvůli různým novým příkazům a zákazům tak jednoduché. I do Seoulu dorazily novinky až po měsících tahanic… A tak se musíme spokojit s tím, co se občas podaří protáhnout a nebo se zaměřit na jiné země. Přesně to dělá Candy Store snažíc se přivést alespoň nějaké novinky z Anglie.

the-candy-store-v-energy-red-bull-tropical-devil-rockstar-sobe-independentsV úterý 24.3 odpoledne se dočkáme v Praze a v pátek i v Brně a na e-shopu následujících novinek: Red Bull Tropical (přejmenovaný Summer pro UK) za 59kč, návrat Rockstaru Pure Zero Fruit Punch 500ml, V Energy za 55,–, Red Devil 250ml za 39kč, Independent 250 (29,–) i 500ml (49,–) a malé plechovky SoBe Tropical a SoBe Apple Berry s cenovkou 59kč. Tak už aby to bylo, máme na něco chuť :)

Red Bull vrací Marca Marqueze a Chaleco Lopeze na plech

Když se jako sportovec dostanete na plechovku Red Bullu, tak patříte do ligy výjimečných. Takových sportovců totiž není zas tolik, jak by se mohlo zdát. Jenže co když se na plechovce objevíte už poněkolikáté? Tak to si zatím splnil snad jen Sebastian Vettel, který se objevoval na plechovce po svých titulech ve Formuli 1 v zemích celého světa. Nyní se na plechovky Red Bullu vrátí také motorkáři Marc Marcuez a Chaleco Lopez!

red-bull-marc-marquez-moto-gp-france-250ml-cans

Jezdec MotoGP a především mistr světa už měl 355ml limitku v domácím Španělsku s kolegou z týmu Dani Pedrosou. Tentokrát se na 250ml plechovce objevuje zcela sám a k překvapení všech je to ve Francii, kde zároveň odhalili příchod žluté varianty Red Bull The Summer Edition s tropickou příchutí známého z Rakouska.

red-bull-chaleco-lopez-fondo-game-can-chile-2015s

Chaleco Lopez jezdí taktéž na motorce, místo okruhů resp. silniční motorky ovšem preferuje maratónské soutěže nejlépe uprostřed pouští. První limitka s Chalecem byla k jeho další účasti na legendárním Dakaru a prodávala se v Chile. Druhá varianta je taktéž pro tuto zemi a doprovází soutěž se hrou pro Android a iOS, ve které můžete vyhrát zážitek s tímto matadorem. Samozřejmě jen na území Chile…

Jump in skrývá pod sleeve fólií v ČR nesehnatelný Action Purple

Dnes se podíváme na věc, o které vím již několik týdnů, ale tak trochu jsme vám taky jednou chtěli nechat nějaký ten moment překvapení. Starý známý energy drink Jump In se totiž ve větší míře vrátil na náš trh. Mají ho i v Sapě, díky čemuž jej celkem snadno seženete ve vietnamských večerkách apod. Oko zkušeného sběratele ovšem na první pohled pozná, že tentokrát nemá Jump In klasický potisk, nýbrž smršťovatelnou sleeve fólii.

jump-in-energy-drink-sleeve-foil-action-purple-can-blueberry-pomegranates

Všichni evidentně nemáme nic jiného na práci, než zjišťovat, co se pod onou fólií skrývá. Běžně je to jen nepotištěný plech, ale tady už samotná nekvalitně aplikovaná sleeva poodhaluje nějaký potisk. Po strhnutí máte najednou ve sbírce další plechovku, kterou seženete jinak leda v Německu, takže jí nejspíš nemáte – Action Purple. Ten sice slibuje příchuť Pomegranate & Blueberry, jenže uvnitř je furt jen klasický Jump In tuťák. A proč tomu tak je? Výrobce, TSI, měl prostě přebytek plechů a tak je použil. Stejně jako kdysi Semtex na svojí designovku zakrývající Iso Sprint či Kamikaze, který udělal klasika z nesehnatelné plechovky Sugarfree.

Photo: Martin Energy Drinks Collection, thx :)

Ave Absolute Speed z Enapa mění po letech svůj vzhled!

Když u nás před necelým rokem otevřeli Enapo, tak jsem kroutil hlavou nad tím, že pořád vedou ten vzhledově úděsný energetický nápoj Ave Absolute Speed. Značka Ave patří právě Enapu, a tak jejich výrobky nikde jinde neseženete. Ovšem designově to není žádná sláva, grafik jako by si řekl „hlavně že je to hotový a na regálu, ne?“. Jenže teď si jde člověk pro nějakou dobrotu a najednou kouká jak puk na nový energy drink!

absolute-ave-speed-energy-drink-enapo-2015-redesign-white-cans

Ave Absolute Speed má najednou úplně odlišný jednoduchý a především funkční design. Na první pohled se jmenuje spíš jen Speed a ač na obalu pořád najdete nápis Ave, tak je to snad vůbec první produkt této „značky“ bez využití nepěkného starého loga. A právě to je věc, která vzhledu opravdu hodně pomohla, protože teď je to prostě celkem pěkná a jednoduchá plechovka bez zbytečností a za pár kaček. Takže hurá do Enapa:)