Novinky od Blacku - Wild Orange 250ml a nový Vitamin

Jak je již známo v Polsku vymýšlí pořád něco nového. Před nedávnem se v polské Biedronce objevil Black Wild Orange v neobvyklé 330ml plechovce a podle očekávání po nějaké době přichází Wild Orange také v 250ml plechovce, která lépe zapadne do sbírky. To ale není vše, Black přichází s zcela novým produktem – Vitamin energy, no dá se tomu říct vůbec energy…?

black-wild-orange-vitamin-energys

Nápis energy a pod tím menším písmem without taurine, nezní moc přesvědčivě, ale spíš vtipně. :D Možná jste si stejně jako já při prvním pohledu řekli, že to je podobný design jako Oshee. No, vzhledově to je sice podobné, ale skutečně to je plechovka přímo od Foodcare. Obsahově to je téměř stejné. Černý vitamin ještě něco s energy drinkem má společného (32mg kofeinu), ale modrý je pouze vitamínový nápoj. Možná reakce od Blacku na Tiger Restart a Mental… Tak zase hurá do Polska! :)  

Thanks Lukasz!

Letní Big Shock! sraz (16.8) se blíží. Rozhodněte kde bude

Tak už je to konečně venku – Letošní největší sraz, konající se jako vždy kolem Mezinárodního Dne Energy Drinků (15. srpna), má nového partnera! A není jím nikdo jiný, než největší český výrobce energetických nápojů – Big Shock! Již předchozí srazy byly tak trochu spojené s BS!, ale tentokrát to znamená mnohem víc. Kdy se bude Big Shock! sraz milovníků energiťáků konat? 16. srpna. Kde? O tom rozhodují sběratelé, pijani, fanoušci!

big-shock-sraz-16-8-mded-prahas

Jake je pro Prahu, a vy?

tomto albu na Facebookové stránce Big Shock! energy drinku můžete lajkovat obrázek toho města, ve kterém se má letní sraz konat. Na výběr máte ze sedmičky předem vybraných měst. Vítězné město pak 16. srpna zažije další velký letní sraz sběratelů energy drinků, ale také fanoušků a běžných pijanů. Big Shock! na místo dorazí s hromadou energiťáků a super věcí. Sraz bude stejný jako dřív, ale zároveň nabídne něco navíc.

Na srazu se samozřejmě jako vždy bude měnit, ochutnávat, prodávat, nakupovat. Žádné omezení, sběratelé mají volné pole působnosti, aby sehnali co nejvíce nových kousků do svých sbírek. Město bude známé po 28.7, přesné místo o něco později. Stejně tak se ještě před srazem dozvíte další podrobnosti, protože přítomností Big Shocku to rozhodně nekončí. A jelikož doufám, že to bude velké, tak mi koukejte připomenout ty dlouho žádané jmenovky, ať se v tom davu poznáme. Hlasuj pro vybrané město a udělej si na sraz čas → Ať to není bez tebe!

Novinky Monster Ultra Black, Übermonster v plechovce a Unleaded?

To že se v Americe v poslední době docela rozmáhají všelijaké Ultra Zera a podobně viz. Monster Zero Ultra nově v 710ml termosce. Překvapení? Ne už nějakou tu dobu víme, většinou to byly takové „normální“ barvy, ale dnes se ven dostala informace o novém překvapivě černém Monsteru Ultra Black, který by stejně, jako dvě zbývající plechovky (Übermonster a Unleaded) by měl přijít v říjnu. Bohužel všechny tyto novinky jsou pouze od jednoho zdroje, takže nelze s jistotou říct, že vše bude tak jak to vypadá, to se ukáže až časem, proto to berte trochu s rezervou.

02-black

Jak vlastně tahle novinka bude  chutnat? To zatím nikdo s jistotou nedokáže říct, jisté bude jen to, že nebude nijak zvlášť sladký. To je asi vše k Ultra Black, co tedy ten Übermonster? Tady novou příchuť nejspíš nehledejte, ten už většina z vás zná už z dřívější verze ve skleněné lahvi Monster chystá nový a zcela podivný Übermonster! možná to je jen hypotéza, ale může tato změna znamenat předzvěst zrušení skleněné verze a změny „jen“ na tuto plechovou? Možné to je, ovšem tato nová plechovka je pro nás sběratele asi rozhodně více atraktivnější než skleněná nebo snad ne? To už je jen a jen na vás.

01

A poslední novinkou je tedy Monster Unleaded, tady o nějaké té změně přecijen mluvit můžeme a zde v souvislosti s absencí Kofeinu, ano čtete správně Monster bez kofeinu, jak se s tím Monster hodlá poprat necháme na něm, rozhodně to ale může chutnat všelijak a můžeme se tedy nechat jenom překvapit.

03-wq

Photo & Info : Chris Cavaletti, Thanks!

Test Rockstar Sabor A Raspberry Inferno a Sabor B Citrus Boom

To už určitě víte, že ve Španělsku měli dvojici testovacích Rockstárů, ze kterých měli zdejší konzumenti hlasováním vybrat ten lepší. Vítěz se pak podívá na Španělský trh, a ten druhý se prostě zahodí. Kdekdo z nás už tyhle plechovky má ve sbírce, jenže prázdné. Ale jen do chvíle, kdy je redakční kolega John dovezl ze Španělska i plné, že jo :) A tak jsme je konečně ochutnali, i když nám bylo jasné, že uvnitř nebude nic nového.

rockstar-spain-raspberry-inferno-citrus-boom-500ml-sabor-a-bs

A kde je tedy pravda? Sabor B, tedy Citrus Boom, by mohl skrývat Recovery/XDurance Lemon(ade). Jenže to by taky mohlo Španěly naštvat, když jim Recovery Lemonade zrušili, že jo? Zbývala jediná varianta, co může být uvnitř – áno, je to Sparkling Citrus Ice, tedy jen ta uměle ochucená minerálka s trochou citrónu a hromadou umělosti vzadu. Sice lehce osvěžující, ale… :( A Španělé orodují za návrat Recovery Lemonade ještě víc.

rockstar-sparkling-peach-blast-citrus-ice-500ml-germanys

Německý Citrus Ice

Sabor A – Raspberry Inferno, to je jiná. I když… však i druhá verze je nám známá a to jako SuperSours Blue Raspberry ;) Možná lehce sladší verze, která šíleně lepí hubu, ale jinak je to to, co už každý zná z Německa, Anglie, Polska… Co na to říct? Rockstar si ve Španělsku udělal reklamu a já jen doufám, že vyhrálo A, stejně jako u Doritos. Pokud jste tedy měli plechovky prázdné, nezoufejte – Sparkling Citrus IceSuperSours Blue Raspberry není tak těžké sehnat a obsah je téměř autentický. A já se na ně tak těšil…

S-Budget Zero novinkou, která se do ČR asi nestihne dostat

S-Budget Energy Drink, jak jistě víte, patří jen a pouze do řetězce obchodů Interspar. Když se kdysi objevily barevné edice „kopírující“ Red Bull, tak měly být jen v domovském Rakousku. V ČR nakonec sice jsou, ale pořád jen s nálepkou. V Rakousku se nyní objevila po delší době novinka této značky jedoucí v trendu – S-Budget Zero. Jestli nahradí sugarfree nebo budou v obchodech oba se zatím neví. A teď je otázka, jestli bude v ČR…

s-budget-zero-calories-energy-drinks

Proč otázka, když i edice tu nakonec jsou? No, pokud to ještě nevíte, tak my vám to řekneme. Interspar totiž v ČR končí, jelikož byla česká síť obchodu již v březnu prodána Aholdu – firmě vlastnící Alberty. Časem se Interspary změní na Albert Hypermarkety a všechny věci značky S-Budget tak logicky zmizí. Naštěstí se musí tato fúze ještě posoudit a do té doby se nic měnit nebude. Jestli se tedy S-Budget Zero podívá do ČR, nebo už ne, je jen ve hvězdách. Tak já si jej do sbírky raději koupím příští týden v Rakousku… :)

Photo: Cans Collectors, Thanks!