Rockstar soutěz SummerRide: Každý jsme tak trochu "rider"!

O Rockstar soutěži SummerRide už zřejmě dobře ví každý náš pravidelný čtenář. Soutěž totiž doprovází také nádherné soutěžní plechovky, což je skutečnost, která nemohla uniknout oku žádného pečlivého sběratele. A samotná soutěž SummerRide? Co můžete vyhrát a jak se do soutěže zapojit? To prozrazuje tisková zpráva:

rockstar-energy-drink-summerride-2014-go-pro-lago-di-garda-7-flavourss

Praha, 23. dubna 2014: Rockstar Energy Drink na letošní květen a červen připravil soutěž, která potěší všechny fandy adrenalinových sportů. Ve hře jsou totiž nejen zajímavé hmotné ceny, ale především zážitky, které zůstanou na celý život: pětidenní adrenalinový kemp na nádherném Lago di Garda v Itálii pro hlavního výherce a jeho tři kamarády!

rockstar-summer-ride-02s

Soutěžit s Rockstar o výjimečné ceny a zážitky je snadné. Stačí sbírat kódy, které jsou umístěné pod otvíracím kroužkem plechovek Rockstar, a ty potom odeslat pomocí SMS na číslo 9001103 ve tvaru ROCKSTARmezeraKÓDmezeraJMÉNOmezeraPŘÍJMENÍmezeraMĚSTO, nebo je registrovat na stránce www.rockstar-soutez.cz, anebo na FB profilu www.facebook.com/rockstarczsk v sekci „Soutěž“. Soutěžní plechovky s nápojem jsou k dostání v sedmi příchutích (0,5l), takže kdo chce, může si vytvořit vlastní malou sběratelskou kolekci. Unikátní vzhled plechovek Rockstar dělá totiž každou z nich atraktivním designovým kouskem: Limitovaná soutěžní série se může pochlubit fotkou Rockstar atleta Rustyho Malinoskyho, současného mistra světa ve wakeboardingu, pod jehož záštitou se akce koná.  

rockstar-summer-ride-07s

Soutěžit se bude od 1. května do 30. června 2014 současně v České i Slovenské republice. Celou akci doprovází speciální video, ve kterém účinkují obě současné „Rockstar Energy Girlz“: česká bikerka Tereza Votavová a slovenská snowboardistka Baša Števulová. Video je ke shlédnutí na YouTube. „Jsou akční, milují adrenalin, outdoorové aktivity a zábavu a nebojí se jít ‚na hranu‘. Sdílejí tak samotné DNA Rockstaru a navíc obě už leccos dokázaly,“ nastiňuje důvody spolupráce s oběma sportovkyněmi Brand Manager Rockstar Energy pro Českou a Slovenskou republiku Zuzana Spurná.

Na Lago di Garda na hlavního výherce čeká perfektně připravený pobyt plný nejen pořádného adrenalinu, ale zároveň skvělé zábavy: kiting, canyoning, tandemové létání, vodní skútry a spousta dalšího! I další výherci se ale mají na co těšit. Každý týden budou rozdávány hodnotné ceny, které jsou připraveny v setech zvlášť pro Českou a Slovenskou republiku. Soutěžící můžou vyhrát sportovní GoPro kameru, Rockstar přenosnou ledničku se síťovým napájením, anebo některý z balíčků s žabkami a tričkem Rockstar. To všechno každý „outdoorový“ typ v létě určitě užije! 

Rockstar limitky a Rusty Malinovsky i jinde ve světě

Limitky Rockstar SummerRide pro ČR a SR už zcela jistě znáte a možná už je máte všechny doma. Kromě soutěže o Go Pro a adrenalinový zájezd do Lago di Garde je na nich také wakeboardista Rusty Malinowski. Možná nebude překvapením, že se Rusty objevuje i na dalších limitkách mimo naše území…

rockstar-australia-guava-energy-score-1-or-3-breaks-trip-win-cans

Limitovaná edice podobná té naší se právě začíná objevovat v Austrálii a dost podobná je i hlavní výhra. Zatím máme k dispozici jen obrázek varianty Guava, ale vedle našich i minulých australských limitek se dá předpokládat, že se během pár dní objeví na všech dostupných příchutích. Teď se vrátíme zpátky na zem, tyhle limitované edice budou mít jen ti, kdož do nich nasypou hromadu peněz. My zůstaneme u těch českých :(

Action Summer Edition - Kokos a Mojito k MS ve Fotbale

Asi se to dalo čekat, ale zatím to začíná z lehce absurdního konce. Když se před 2 lety konalo fotbalové mistrovství Evropy v Polsku a na Ukrajině, tak se objevila celá řada energy drinků v limitovaných edicích s danou tématikou. Při letošním mistrovství světa, jenž se koná v Brazílii, to zřejmě bude lehce slabší, jelikož je to sakra daleko, ale přesto už se podobné limitky objevují. Po Effectu se přidává další německý energiťák – Action.

action-energy-drink-summer-edition-coconut-mojito-wm-brasil-2014-cans

Action doprovodí MS ve fotbale 2014 dvojicí limitovaných edicí Summer Edition s příchutěmi Summer Coconut a Summer Mojito. Kokosová i mojito verze sice nemají nikterak navazující vzhled k fotbalovému svátku, ale oficiální informace a doprovodné materiály ano – obě varianty mají ochladit v horkém létě, které bude v Brazílii panovat. Jenže se bude prodávat pouze v domácím Německu. No, aspoň k nim máme trochu blíž.

Red Bull má nové limitky v Polsku, Rakousku i ČR!!!

Včera jsme objevili zajímavou limitku pro Rakousko, dnes ráno zase pro Polsko a už si začínali říkat „hyml hergot to by nebylo, aby nebyla nějaká i v ČR!“. No, netrvalo to dlouho a Filip Šíma nás upozornil na leták Tesca platný od 23.4, který odhaluje i zcela novou českou limitku! V Rakousku se již objevuje limitka s tématikou Formule 1 – Red Bull „Spielberg“ odkazuje na místo konání červencového závodu na zdejším Red Bull Ringu.

red-bull-austria-spielberg-ring-a1-cans

To poláci mají trochu jiný důvod k radosti, jejich limitka se totiž váže na Red Bull Air Race, tudíž se na plechovce nachází… no samozřejmě letadla. Závod této série se koná v Polsku na konci července a tak je i tento propagační artikl celkem očekávaný. I tato plechovka je už na zdejším trhu k sehnání. Photo by MikeWhy

red-bull-poland-air-race-2014-gdyna-cans

Ale teď samozřejmě radost největší! Po delší době se opět i my dočkáme limitované edice! Tesco leták odhalil limitku 473ml plechovky, která doprovází soutěž. Také na naší plechovce je tématika Formule 1 a nápis „Poznej formuli naživo“. Soutěžit se totiž bude hlavně o zájezd do sídla formulového týmu Red Bull v anglickém Milton Keynes. Limitka se objevila i v letáku Billy. Slovensko je zatím nejisté.

red-bull-formula-1-czech-limited-edition-can-poznej-formuli-nazivos

P.S.: Pokud seženete lepší fotku z letáku, nebo i jeho PDF verzi, tak sem s obrázkem! :)

red-bull-letak-tesco-cz-zazij-formuli-1-nazivos

Red Bull HighFive4Fanny - Limitka s lyžařkou Fanny Smith

Red Bull a limitky, o tom už snad nemusíme moc říkat, ne? Pokud vám některé unikly, v sekci Red Bull jich najdete až až :) A co tu máme tentokrát? 355ml Red Bull ze Švýcarska s lyžařkou Fanny Smith. Sympatická mladá skikrosařka si sice ze ZOH v Soči nepřivezla žádnou medaili, ale například ve světáku si už párkrát nějaké ty vavříny odnesla. A už se dostala na plechovku Red Bullu díky společné propagační akci HighFive4Fanny.

red-bull-355ml-ch-schwitzerland-high-five-for-fanny-smith-edition-hero-cans

Samotné podrobnosti této akce se nám moc rozebírat nechce, důležitější je samotná plechovka. Kdo jede do Švýcarska, určitě jí bez problémů sežene, jelikož je tam teď v takovém množství, jako kdysi u nás edice s Travisem Pastranou. Když se tak dívám na design plechovky (Fanny samozřejmě patřila do stáda Red Bull sportovců již dříve), tak si stále více přeji českou edici s naší zlatou snowboardkrosařkou Evou Samkovou…

Photo from Georges Parrod, Thanks!