Red Bull má nové limitky v Polsku, Rakousku i ČR!!!

Včera jsme objevili zajímavou limitku pro Rakousko, dnes ráno zase pro Polsko a už si začínali říkat „hyml hergot to by nebylo, aby nebyla nějaká i v ČR!“. No, netrvalo to dlouho a Filip Šíma nás upozornil na leták Tesca platný od 23.4, který odhaluje i zcela novou českou limitku! V Rakousku se již objevuje limitka s tématikou Formule 1 – Red Bull „Spielberg“ odkazuje na místo konání červencového závodu na zdejším Red Bull Ringu.

red-bull-austria-spielberg-ring-a1-cans

To poláci mají trochu jiný důvod k radosti, jejich limitka se totiž váže na Red Bull Air Race, tudíž se na plechovce nachází… no samozřejmě letadla. Závod této série se koná v Polsku na konci července a tak je i tento propagační artikl celkem očekávaný. I tato plechovka je už na zdejším trhu k sehnání. Photo by MikeWhy

red-bull-poland-air-race-2014-gdyna-cans

Ale teď samozřejmě radost největší! Po delší době se opět i my dočkáme limitované edice! Tesco leták odhalil limitku 473ml plechovky, která doprovází soutěž. Také na naší plechovce je tématika Formule 1 a nápis „Poznej formuli naživo“. Soutěžit se totiž bude hlavně o zájezd do sídla formulového týmu Red Bull v anglickém Milton Keynes. Limitka se objevila i v letáku Billy. Slovensko je zatím nejisté.

red-bull-formula-1-czech-limited-edition-can-poznej-formuli-nazivos

P.S.: Pokud seženete lepší fotku z letáku, nebo i jeho PDF verzi, tak sem s obrázkem! :)

red-bull-letak-tesco-cz-zazij-formuli-1-nazivos

Red Bull HighFive4Fanny - Limitka s lyžařkou Fanny Smith

Red Bull a limitky, o tom už snad nemusíme moc říkat, ne? Pokud vám některé unikly, v sekci Red Bull jich najdete až až :) A co tu máme tentokrát? 355ml Red Bull ze Švýcarska s lyžařkou Fanny Smith. Sympatická mladá skikrosařka si sice ze ZOH v Soči nepřivezla žádnou medaili, ale například ve světáku si už párkrát nějaké ty vavříny odnesla. A už se dostala na plechovku Red Bullu díky společné propagační akci HighFive4Fanny.

red-bull-355ml-ch-schwitzerland-high-five-for-fanny-smith-edition-hero-cans

Samotné podrobnosti této akce se nám moc rozebírat nechce, důležitější je samotná plechovka. Kdo jede do Švýcarska, určitě jí bez problémů sežene, jelikož je tam teď v takovém množství, jako kdysi u nás edice s Travisem Pastranou. Když se tak dívám na design plechovky (Fanny samozřejmě patřila do stáda Red Bull sportovců již dříve), tak si stále více přeji českou edici s naší zlatou snowboardkrosařkou Evou Samkovou…

Photo from Georges Parrod, Thanks!

Hell Strong Cola - Bude mít další Hell příchuť Energy Coly?

Něco nového od Hellu jsme v těchto dnech už tak nějak i čekali. V celkem pravidelných „zimních“ (původní iceCool kiwinovější iceCooly) a „jarních“ (SummerCooly) intervalech se vždy Hell vytáhl s něčím novým. Letos to zřejmě nebudou další SummerCooly, jak by se po pokračování iceCoolů dalo očekávat. Včera se totiž na internetu objevila fotografie plakátu či stránky z časopisu nebo něčeho podobného, jenž odhalila, že…

hell-energy-drink-strong-cola-simply-20-koffein-news

…by onou „jarní“ novinkou měl být Hell Strong Cola! Podle všeho se tedy tentokrát dočkáme příchuti Cola spadající rovnou do série Strong, což znamená 20% kofeinu navíc (38mg/100ml), stejně jako v případě Red Grape a Apple. Design plechovky pak kombinuje  pozadí originálu s přidanými prvky z plechovek série Strong. Informaci zatím nemáme potvrzenou, pokud je pravdivá, bude Cola na maďarském trhu určitě již brzy. Jestli se jí dočkáme i v ČR a SR se nepodařilo zjistit. Vypadá to, že si Maďaři nechávají novinku pro sebe :)

Battery Remix - "Hudební" limitka s ovocným mixem

Osobně považuji značku energetických nápojů Battery za jednu z nejlepších na světě. Tím samozřejmě myslím jejich chuť a vyrovnanost napříč celou nabídkou – Original, Sugarfree (Striped), brusinkový Juiced, zázvorový Gingered, citrónové Hydro, exotický Jungled resp. FRSH i zmrzlina EnergIced patří mezi špičku, což by vzhledem k jejich severskému původu čekal málokdo. Neméně zajímavá je nová limitovaná edice REMIX!

battery-energy-drink-500ml-remix-limited-edition-norways

Battery Remix je novou limitovanou edicí v 500ml plechovce. Battery sice seženete i na Slovensku a příležitostně v ČR, jenže to se zatím týká jen Originálu, Gingeredu a Hydra. Ne že by to tentokrát vadilo, Battery Remix s mixem osvěžujícího ovoce je totiž bohužel tak jako tak určen pouze pro Norský trh a to v limitovaném množství. Vypadá skvěle a prý tak i chutná, tak jestli někdo budete mít cestu, víte co nabrat…

Boost má novinky - Exotic Fruits, Citrus Zing a Pink Lemonade

Tahle anglická značka by nás zřejmě ani moc nezajímala, kdyby Boost tak často nedovážel český Candy Store a obdobný krámek v Bratislavě (však vy stejně víte, o čem je řeč :)). Na ostrovech patří tenhle energy drink mezi špičku a právě díky zmiňovaným obchodům jsme již mohli ochutnat variantu Original, Sugarfree, Mango & Orange, Cola a Citrus. Jenže Boost v Anglii roste a jelikož chce víc, tak také čím dál tím víc nabízí.

boost-energy-drink-exotic-fruits-sugarfree-pink-lemonade-citrus-zing-250mls

Boost se vyrábí vedle 250ml plechovek ve velkém i v půllitrových petkách, v kterých naleznete i různé sportovní isotonické pokusy. Nás ale rozhodně víc zajímají aktuální novinky v podobě nových příchutí, jenž by se brzy mohly objevit v našich oblíbených krámcích. Opět 250ml plechovka i 0,5l petka a zajímavé chutě Exotic Fruits (exotické ovoce), Citrus Zing (jaký asi bude rozdíl proti předchozímu Citrusu?) a nové ochucené Sugarfree – Pink Lemonade. Jak budou chutnat se dozvíme, až je někdo doveze. Snad to bude brzy :)