Nový vzhled No Fearu brzy všude a na všech příchutích

První stočená série po hudebních limitkách všech No Fearů vypadá úplně jinak, než kdy předtím. Zatímco v ČR pomalu objevujeme Original v novém podání se zjednodušenou grafikou a výrazně větší lebkou, tak se v Anglii začínají v novém objevovat také ostatní příchutě. Zatím máme k dispozici obrázky jen 3 verzí, přesto je už víc než jasné, že na plechovkách ubude textů a celkově tak dojde ke zpřehlednění. I když mě se víc líbí staré verze.

no-fear-extreme-energy-drink-skull-big-new-design-2015-cherry-blue-apple-cans

Žádný Motherload a žádný Storm. Tyhle rádoby podsérie už u No Fearu prostě nebudou. Každá verze si nově nese pouze logo No Fear, velkou lebku, nápis Extreme Energy a samotný krátký název příchuti. Zapomeňte na Motherload Cherry, Motherload Apple, Citrus Storm, Blue Storm a Tropical Storm. Nyní se No Feary jmenují pouze Cherry, Apple, Blue, Tropical a Citrus. Redesigny Applu a Cherry se časem objeví i v ČR.

Nový CrazyWolf Cassis - Pátá příchuť energy drinku z Kauflandu

Jak nejspíše každý ví, energetické nápoje značky CrazyWolf odjakživa patří řetězci obchodů Kaufland. Ten je ve svých obchodech nabízí na všech trzích s výjimkou Německa, kde raději nabízí značky Rocket a Effect. CrazyWolf se nikde jinde neprodává, tedy až na vietnamce, jenž je chodí při akcích vykoupit. Kdysi, ještě ve starém „baterkovitém“ vzhledu, existoval jen Original a Sugarfree. S redesignem se přidala Cola a Lime

crazywolf-kaufland-poland-cassis-taste-blackcurant-new-2015s

Před nedávnem došlo k dalším lehkým úpravám vzhledu a zvýraznění popisku jednotlivých příchutí. Ty bez problémů seženete v každém Kauflandu a už to vypadalo, že to bude vše. Jenže v tom se v „domácím“ Polsku objevila černo-fialová plechovka. Nový CrazyWolf Cassis skrývá energy drink s příchutí černého rybízu a chutná prý dost podobně jako Mixxed Up / Freeway Up Cassis. Popisky jsou i v CZ a SK, tak snad brzy dorazí :)

Photo: Energy News PL, Thanks mate ;)

Red Bull: The Summer Edition v Japonsku i v 185ml plechovce

Letošní celosvětová letní limitka od Red Bullu, The Summer Edition, se nakonec podívá také do, z pohledu plechovek dost exotického, Japonska. V zemi vycházejícího slunce mají rádi klasické 250ky nebo dokonce ještě menší obsahy. To ví dobře i Red Bull a tak nabízí 185ml The Blue Edition. Právě ve 185ml miniplechovce a klasické 250ce se tam přes léto objeví i Tropický Red Bull: The Summer Edition. Vypadá roztomile, ne?

red-bull-the-summer-edition-tropical-can-japan-185ml-250ml-yellow-suns

P.S.: Pokud jej budete shánět, nezapomeňte, že tam mají limitku Red Bull Air Race.

Big Shock! Party Edition Original a Gold také v 500ml plechovkách!

Aktualizace 27.5.: Na konci článku naleznete obchody, ve kterých budou limitky v prodeji


Opravdu velká a příjemná vlna emocí dorazila od fanoušků po představení čtveřice 250ml vinylových Party edicí od Big Shocku. Všechny 4 vyráběné příchutě v malých plechovkách, Original, Gold, Exotic a Orange, dostaly zajímavý vinylový párty vzhled pomocí sleeve fólie a vyrazily na akce. Od Big Shocku se za pár dní dozvíme, kam se před léto vydá Party Truck a kde je tedy budete moci sehnat. Jenže ono je toho ještě trochu víc :)

big-shock-party-edition-500ml-energy-drink-original-gold-vinyl-plechovkys

Big Shock! Party Edition totiž nakonec existuje i v podání velkých 500ml plechovek! Na rozdíl od těch malých se představí jen na Originalu a Goldu. A víte, co vás potěší ještě více? Půllitry totiž nejsou ve sleeve fóliích! Tihle krasavci se již vyrábí a mají zcela běžný (čti kvalitní) potisk přímo na plechovce. Ač vinylový design vypadá na 250kách lépe, ve výsledku je díky potisku hezčí právě na velkých 500ml plechovkách. Kde je sehnat?

big-shock-party-edition-500ml-energy-drink-original-gold-vinyl-akce-2015s

Stejně jako malé Party edice, ani velké podání nebude k sehnání úplně běžně. Přesto to bude lehčí, protože pro malé musíte přímo na akci, na které je Big Shock! Promo tým. Půllitry budou získávat různí obchodníci jako bonus a pak je můžou prodávat dál, takže se najednou objeví třeba ve vašem oblíbeném obchodě. Co se týká řetězců, tak od června budou exkluzivně v Tescu a od července v dalších řetězcích. Těšíte se? :)

ok.- se nefláká ani letos, další novinkou je Wild Cherry

Energetické nápoje ok.- patří mezi mé oblíbené. Ač se jedná o značku vyráběnou na zakázku pro řetězec, tak to nejsou jen nějaké nezajímavé plechovky s ještě méně zajímavým obsahem. Naopak jsou to povedené plechovky s jednoduchým funkčním designem a hromadou více či méně povedených příchutí. Dost často se navíc zkouší chutě, do kterých se zatím nikdo nikdy nepustil. Energy drink ok.- nehodlá být pozadu ani letos.

ok-punktstrich-energy-drink-switzerland-wild-cherry-flavor-cans

Po ok.- orange je tu další novinka a to višňové ok.- wild cherry. Zajímavostí je, že se jedná již o asi 17 příchuť. Neprodávají se sice všechny najednou, ale jaká jiná evropská značka může říci, že už toho zkusila tolik? No vlastně asi žádná. Ty nejpovedenější a nejžádanější zůstávají, ostatní přicházejí jen jako limitky nebo se po čase opět vrátí. Jen škoda, že se pro ok.- musí až do Švýcarska. Přitom je vyrábí německá firma v Rakousku…