Maxx chystá novou příchuť, Wild Touch změnu designu

Energetický nápoj Maxx je mnohem lépe sehnatelný ve všech možných PET lahvích, uvnitř nichž ukrývá i různé příchutě. Naopak v plechovce má jen klasickou variantu, která občas změní vzhled své plechovky. Teď se ovšem zdá, že Maxx po poslední změně designu přidá i novou příchuť. V přípravě je Maxx Exxtreme Circus Pineberry & Guava v šílené plechovce. Že barvy připomínají obdobný Watt? Maxx si novinku u Wattu (Buszesz) objednal ;)

wild-touch-energy-drink-hungary-maxx-exxtreme-circus-pineberry-apples

Na stejné fotce jsou vidět i redesignované plechovky maďarského energetického nápoje Wild Touch. Ten lze v Maďarsku sehnat celkem snadno a vůbec nejlépe asi ve zdejším Tescu. Jak je vidět, jejich nová varianta bude klást větší důraz na název i samotný „divoký dotek“, jelikož je proti předchozí verzi vše větší a výraznější.

The Candy Store přiveze v týdnu pár novinek

Aktualizace: Novinky jsou v Candyně, navíc dorazila i červená „kapačka“ :)


Candy Store před pár dny otevřel další pobočku na Praze 5 v ulici Victora Huga. Nás samozřejmě zajímají i novinky na poli energetických nápojů. Již v průběhu tohoto týdne se máme dočkat menších přesto zajímavých novinek. Naše informace pocházejí ze seznamu od Candy, tak nám kdyžtak omluvte nesrovnalosti :)

refresco-de-los-muertos-zombie-blood-energy-potion-battery-candy-stores

Hned na začátek je tu Zombie Blood energy potion, což je onen legendární energy drink „zelený zombie jed“ v sáčku alá kapačka. Bomba co? :) Druhou novinkou je Refresco de los Muertos a tou zbývající je známý energetický nápoj Battery ve 330ml verzi pro Anglii. Ceny se dozvíme až později, budeme informovat :)

Recenze jahodového Rockstaru SuperSours Strawberry

Rockstar si pro Španělsko připravil novou příchuť, která se nikde jinde neprodává. Netrvalo dlouho a nám se podařilo získat jednu z nejzajímavějších novinek letošního roku, Rockstar SuperSours Strawberry na recenzi. 

rockstar-supersours-strawberry-spain-can-jahoda-spanelsko-recenze-1s

Vzhled není nijak zvláště odlišný od ostatních SuperSours Rockstarů. Plechovka se oblékla do červeného kabátu s růžovým pozadím a s doplňky bílé, černé a tyrkysové barvy. Vršek je černý a má originální RR trhátko. Jeho samotná vůně je ze začátku výrazná, avšak po chvilce vyprchává. Připomíná šťávu z jahodového kompotu nebo čerstvě rozmačkané jahody. Barva je růžovo-červená a stejně jako ostatní SuperSours, i tento je perlivý.

rockstar-supersours-strawberry-spain-limited-edition-can-500ml-not-whippeds

Ledově vychlazený Rockstar máme připravený, a tak se vrhneme na jeho samotnou chuť. Drink je poměrně sladký, po jeho spolknutí můžeme cítit lehkou kyselost, ale to je tak vše. Opravdu připomíná jahodovou šťávu z kompotu, jen poněkud sladší. Bublinky po chvilce mizí, avšak jsou v nápoji i nadále cítit, jen ne tak výrazněji jako na začátku. Očekávali jsme trochu kyselejší verzi, přeci jen SuperSours edice jsou vždy kyselejší, ale zde u Strawberry to tak výrazné není, ačkoliv chvilku cítíme lehce kyselé jahody.

rockstar-supersours-strawberry-spain-can-jahoda-spanelsko-recenze-2s

Design se opravdu povedl, chuť není také špatná, avšak doporučujeme drink pořádně vychladit nebo si do něj například přihodit pár kostek ledu, jinak Vám bude připomínat sladké jahodové lepidlo. Zda by se jahodová příchuť Rockstaru uchytila u nás, to nedokážeme říct. Přeci jen 100 lidí, 100 chutí. Avšak pokud máte příležitost, neváhejte s otevřením tohoto Rockstaru. Rozhodně Vás překvapí! 

V12 po změně designu zkouší novou příchuť Cranberry

Energetický nápoj V12 se nám dlouhá léta sháněl celkem snadno v Intersparu. Jenže po jeho konci v ČR je to rázem téměř nesehnatelná záležitost. To na Slovensku, odkud V12ka pochází, je to úplně jiná báseň. U nás jsme proto téměř ani nezaznamenali, že tenhle energy drink prošel redesignem. Slavný proužek „+30% zdarma“ už není tak výrazný a design je celkově uhlazenější. Místo 250ml plechovky ovšem i nadále zůstává 330ka.

v12-bepower-turbo-energy-drink-cranberry-cannabis-330ml-mccarter-sk-coop-jednotas

Při zmiňovaném redesignu zmizela varianta Kola, do dalších let tak zůstává v nabídce jen klasická verze BE Turbo a konopný Cannabis. Výrobce, společnost McCarter a.s., chce ale podle všeho i nadále nabízet 3 příchutě a tak se na slovenském trhu objevila novinka v podobě brusinkového V12 Cranberry. Na Slovensku je seženete snadno a právě teď třeba v COOP Jednotě a rovnou v akci. V prodeji zůstávají i 750ml PET lahve.

Vyhlášení výsledků soutěže o nový design No Fear energy drinku

Před pár dny jsme vám zadali celkem snadný úkol a to vytvořit jakýkoli nový design energetického nápoje No Fear. Podle obdobných minulých soutěží jsme čekali trochu více vaší tvořivosti, ale co už, alespoň pro nás bylo lehčí vybrat trojici vítězů :)Všechny tři budeme dnes kontaktovat i emailem, no tady si to možná přečtou dříve. Vítězné návrhy zaslal Matyáš Heto, Petr Kůla a Adriana Micáková. Gratulujeme vítězům, čest poraženým!

no-fear-new-design-contest-energy-drink-extreme-can-2015s

Adriana Micáková / Petr Kůla / Matyáš Heto

Každý vítěz od nás obdrží dárkový balíček od No Fear Extreme Energy Drinku obsahující hromadu reklamních věcí a to triko bílé a černé, silikonový náramek, kulicha, plechovku No Fear 250ml v posledním designu a různé nálepky ve větším množství, jelikož jich máme mraky :) Zbylých pár kousků oficiálního merchandisingu od No Fearu si necháme k dispozici na sraz ED Tour 2015 – Hradec Králové, kde o ně uspořádáme další soutěž!