Také nový Rockstar Organic měl během testu odlišný vzhled

Rockstar už nám v podstatě odhalil většinu svých novinek pro rok 2015 – série Freeze, která během testů měla i příchuť Watermelon, série Sport, ještě nerozšířené Roastedy Almond Milk, zajímavá Horchata a… zcela nový Organic s příchutí Island Fruit Flavor. Jenže během testů jsou často k vidění jiné plechovky, než jak vypadají v prodeji. Finální vzhled už známe a teď se díky našim zdrojům podíváme, jak vypadal během vývoje:

rockstar-energy-drink-organic-testing-can-version-cane-sugar-island-fruit-flavor

Old can design

English: This is testing version design of all new Rockstar Organic Island Fruit Mix. We already know the final version, so this is just illustration. Which one is nicer?

Rockstar u série Freeze zkoušel i melounovou příchuť Watermelon

Vždy, když se objevují spekulace o nové příchuti Big Shocku, se velká část lidí vyjádří v překvapivém směru – žádají totiž příchuť vodního melounu. Osobně to moc nechápu, ale kdo ví, třeba to může chutnat dobře. Big Shock! na to zatím neslyší, ale polský V-Max Watermelon už se prodává. Teď se ovšem ukázalo, že přesně nad touhle příchutí přemýšlela světová top značka. Rockstar ji před nedávnem testoval pro novou sérii Freeze!

rockstar-freeze-energy-drink-frozen-lime-watermelon-testing-version

Old testing cans: Frozen Lime nad Watermelon!

Na přiložených obrázcích (bohužel jsme sehnali jen malé náhledy) můžete vidět plechovky dvou plánovaných příchutí z nové série Freeze a to Frozen Lime a Watermelon. Během testování se ovšem změnil nejen design plechovek, ale také samotná příchuť. Růžový Rockstar Freeze Watermelon bohužel podle všeho nebyl tak úspěšný jak se čekalo. Jenže Rockstar většinou představuje více verzí najednou a tak došlo na zálohu.

rockstar-energy-drink-news-freeze-pina-colada-lime-can-nacs-2014-roasted-milk-almond-organics

News from NACS 2014

Rockstar tak vytáhl modrou variantu Piña Colada (plechovkou dost připomínající Coconut Water) a spolu s příchutí Frozen Lime představil finální design na veletrhu NACS 2014. Právě tyto dvě příchutě brzy doplní americkou nabídku Rockstaru. A my věříme, že Watermelon jen doladí a nakonec taky bude.

English: Old testing versions of new Freeze Rockstar's. Pink can = Rockstar Freeze Watermelon! Rockstar tested it, but unsuccessfully, so they make Pina Colada version. But who knows, maybe in future… :)

Red Bull vám křídla nedá, Američané dostávají odškodnění!

Nedá mi to a opět to musím zmínit, ale… část Američanů patří mezi naprosté blbce a jejich práva jim k tomu bohužel nahrávají. Nápisy „objekty v zrcátku mohou být blíže, než se může zdát“, informace v návodu o tom, že kočka do mikrovlnky nepatří i úspěšná žaloba kvůli nadměrně obezitě způsobené přežíráním se v mekáči, kde prostě neupozorňují na obezitu. Stejně tak každý normální člověk ví, že vám Red Bull křídla prostě nedá.

red-bull-gives-you-wings-fall-downs

Pamatujete ještě na článek „Další energiťák u soudu: Red Bull vám nedává křídla“ ? No, má to bohužel své pokračování… Normální člověk ví, že slogan „Red Bull vám dává křídla“ je prostě jen a pouze slogan naznačující jediný fakt – po vypití máte mít pocit nakopnutí a cítit se, jako když vám křídla opravdu dal. A to je kámen úrazu, jelikož se to přiblblým amíkům nelíbí a po několikáté žalobě se dokonce dočkají odškodnění!

red-bull-gives-you-wings-fall-downs

Každý obyvatel USA, který si za posledních 10 let zakoupil plechovku Red Bullu, se může do března 2015 zaregistrovat a požádat o odškodnění, které je naštěstí předem dané – buď 10 dolarů, nebo produkty Red Bullu v hodnotě 15 dolarů (a ještě si můžou vybrat, jestli originál nebo sugarfree). Popravdě mě celkem rozhodilo, když jsem viděl, jak se k odškodnění registrují i celkem velcí a světově známí sběratelé z USA. Čekal jsem, že aspoň oni mají něco v hlavě… V EU by naštěstí taková žaloba neprošla a tak máme od blbců klid.

Candy Store: MiniMonstery, +Red a Recovery Tea+Lemonade

The Candy Store po kratší odmlce nabízí pár novinek. Letem světem internetem už jste je mohli zahlédnout na Facebooku a zjistit tak, že jich je opravdu málo a proto jsou k dispozici pouze v hlavní prodejně na Praze 2 a v Brně. Pobočka v Praze 6 a e-shop bohužel ostrouhají. A ceny? MiniMonstery (Rehab, Lo-Carb) za 119Kč, +Red Power Elixir za 199,– a RR Recovery Tea+Lemonade za 125,–. Do Brna dorazila i Java Kona Cappuccino.

the-candy-store-rockstar-recovery-energy-tea-lemonade-mini-monster-lo-carb-rehab-reds

Monster COD: Advanced Warfare je tu. Kam pro něj vyrazit?

Dneska to vezmeme opravdu z rychlíku. Letošní promo plechovky klasického zeleného Monsteru na hru Call of Duty: Advanced Warfare dorazily jen pár dní po odhalení. Není divu, vždyť samotná promo akce začíná již na konci října. Já měl včera „čuch“ a i když už poslední dobou do krámů jen tak kvůli plechovkám nechodím, udělal jsem výjimku a zašel do Billy přímo na pražském hlaváku. Kamarádi měli pocit, že jdu na jistotu…

monster-call-of-duty-advanced-warfare-czech-can-regularsByl to opravdu jen pocit, že by tam mohl být. A byl. Určitě si pro něj chcete dojít i vy, takže pro vás opět máme tipy – nejvíce se objevují v Bille a o něco méně v Albertu, ale je to samozřejmě o náhodě na jednotlivých pobočkách. Hledejte všude (bývají na více místech) a hlavně vzadu v regálu. Na hlaváku už prý došly, Thomas kupoval poslední s promem. Stejně jako loni pak můžete uspět v automatech, kde jsou malé zásoby, stejně jako v kantýnách. A pokud uvidíte zásobovací auto, běžte zjistit kam jede, vozí totiž už jen Monster COD:AW ;)

Aktualizace: Další nálezy už hlásíte i z Intersparu :)

Osobní aktualizace: Albert v Berouně na náměstí má plný regál ;)