Zrušený Monster MIXXD opět na scéně!

Monster MIXXD se vrací a v novém kabátku se znovu pokouší prosadit. MIXXD byl původně součástí nabídky Monsteru v USA, bohužel Monster se někdy v roce 2012 rozhodl ukončit produkci této Monster ukončíl výrobu Mixxd a Nitrous Killer-B a poměrně neoblíbené MIXXD tak zmizela v propadlišti dějin. Po ukončení produkce jako takové se MIXXD začalo hojně prodávat v obchodech jako je Big Lots, nebo Dollar Tree, kde se většinou i několik let po ukončení nějaké příchutě dají tyto (i prošlé) plechovky sehnat za ceny pohybující se většinou do 1$. Dříve se podobně američanům dařilo sehnat zrušený Heavy metal, cca rok zpátky se ve zmíněných obchodech objevily dávno prošlé a jinde neprodejné Javy Russian, Big Black, ale to už je jiný příběh. 

12524429-980977145289652-8084049295828867555-n

Náš MIXXD se v USA prodával ve třech variantách klasická 473ml verze, následně větší varianta v 710ml ovšem bez uzavíratelného víčka, jaké mají jiné „termoskové“ monstery. Poslední a nejméně častá verze byla v 246ml a patří dodnes k tomu nejvzácnějšímu, co ve vaší sbírce můžete vůbec mít. Tolik k příběhu samotného MIXXD, stará známá verze vám do úst vnese chuť ovocného mixu. Bude se i tato „nová“ verze, která se začíná objevovat v Anglii držet zaběhnuté chuti, která ačkoliv měla spoustu milovníků, neobstála proti ostatním příchutím a musela tak alespoň do teď zmizet ze světa? 

To se teprve uvidí, „nové“ MIXXD se prodává v klasické evropské velikosti 500ml a nabízí se rovnou s krásným vzhledem, který vychází ze série PUNCH, kterou Monster nedávno přivezl do evropy v podobě Německého Baller's Blend, který už tu nějaký ten pátek je. Pokud jste vášnivým fanouškem Monsteru, případně dokonce příchutě MIXXD, tato plechovka ze Spojeného království by vám neměla ve sbírce chybět. Jestli to znamená příchod MIXXD i do jiných evropských zemích můžeme jen hádat,vše nejspíš bude záviset na tom, jak se tato novinka bude prodávat.

 

Novinky Monster Ultra Black, Übermonster v plechovce a Unleaded?

To že se v Americe v poslední době docela rozmáhají všelijaké Ultra Zera a podobně viz. Monster Zero Ultra nově v 710ml termosce. Překvapení? Ne už nějakou tu dobu víme, většinou to byly takové „normální“ barvy, ale dnes se ven dostala informace o novém překvapivě černém Monsteru Ultra Black, který by stejně, jako dvě zbývající plechovky (Übermonster a Unleaded) by měl přijít v říjnu. Bohužel všechny tyto novinky jsou pouze od jednoho zdroje, takže nelze s jistotou říct, že vše bude tak jak to vypadá, to se ukáže až časem, proto to berte trochu s rezervou.

02-black

Jak vlastně tahle novinka bude  chutnat? To zatím nikdo s jistotou nedokáže říct, jisté bude jen to, že nebude nijak zvlášť sladký. To je asi vše k Ultra Black, co tedy ten Übermonster? Tady novou příchuť nejspíš nehledejte, ten už většina z vás zná už z dřívější verze ve skleněné lahvi Monster chystá nový a zcela podivný Übermonster! možná to je jen hypotéza, ale může tato změna znamenat předzvěst zrušení skleněné verze a změny „jen“ na tuto plechovou? Možné to je, ovšem tato nová plechovka je pro nás sběratele asi rozhodně více atraktivnější než skleněná nebo snad ne? To už je jen a jen na vás.

01

A poslední novinkou je tedy Monster Unleaded, tady o nějaké té změně přecijen mluvit můžeme a zde v souvislosti s absencí Kofeinu, ano čtete správně Monster bez kofeinu, jak se s tím Monster hodlá poprat necháme na něm, rozhodně to ale může chutnat všelijak a můžeme se tedy nechat jenom překvapit.

03-wq

Photo & Info : Chris Cavaletti, Thanks!