Black (Tiger) zná chuť léta. Je jím Cuba Libre!

Víte, jaká je chuť léta? Myslíte si, že tato chuť je univerzální? Myslíte, že chutná všem? Značka Black (původně Tiger) tuto chuť našla a vložila ji do nových plechovek Black Cuba Libre. Od teď chutná léto jako směs koly s rumem s lehkou příchutí limetky.

"New Black Cuba Libre v kombinaci rumu s kolou nabízí spotřebitelům možnost objevovat nové chuťové zážitky spojené s jejich oblíbeným energy nápojem. Je to velmi dobrá volba na léto! " – Řekla Paulina Wlodarska, marketingová manažerka společnosti Foodcare.

 
Koktejl původně nazývaný jako Bacardi&Coke je starý více než 100let. Vznikl koncem 19. století v době války mezi USA a Španělskem smícháním bílého kubánského rumu Bacardi a americké Coca Coly. Při oslavavách vítězství a samostatnosti Kuby byl přejmenován na Cuba Libre (Svobodná Kuba). Dnes je to jeden z nejpopulárnějších koktejlů na světě, ve kterém se pojí dva protiklady: chuť komunistické Kuby s chutí imperialistické Coly spojených v jedno při cestě za svobodou.


"BLACK Cuba Libre je o svobodě, radosti a volnosti. Svobodě vybrat ze široké škály nápojů Black "-. Dodala Paulina Wlodarska.

 
V portfoliu energetických nápojů Black je kromě novinky Cuba Libre také příchuť Mojito s chutí rumu, maty a limetky a také klasická chuť značky Black, kterou si můžou milovníci energy drinku užívat již několik let (dříve pod značkou Tiger). Není jisté, jestli bude léto v Evropě teplé, ale rozhodně bude černé (Black).
 

Tiger v létě u baltského moře

Firma food care se rozhodla rozšířit povědomí o značce Black. Pokud jedete na dovolenou k baltskému moři, tak se možná setkáte s jejich marketinkovou kampani. Akce bude probíhat po celém pobřeží od Helu přes Chałupy, Władysławowo, Sopot, Rewal i Łebę až po Darłówek, Mielno a Międzyzdroje.

 


Výrobce drinku se rozhodl, že během léta rozdá v těchto městech více než jeden milion černých Black plechovek. Tato akce bude dále doplněna novými bilboardy a možná se konečně dočkáme i reklamy s Tigerem Woodsem, s nimž se nedávno food care dohodlo na spolupráci. Tiger se bude rozdávat i během projektu rádia ESKA s názvem Summer city. Při této akci se leckterý fanoušek olízne, až dostane plechovku od slečny, která bude oblečená jako plechovka


Firma již má zkušenosti s rozdáváním plechovek z několika hudebních festivalů jako je např. Orange Warsaw Festival. Zde byl největší zájem o drinky s příchutí mojito. V letních měsících se můžete s hosteskami Tigeru setkat také na festivalech jako je např. Sunrise, bydgoský ArtPop či na Krakovském Coke Live Music.


Překlad: Jiří Friedrich