Chupa Chups - Limonády s příchutí legendárních lízátek!

Chupa Chups evidetně nejsou jen lízátka, korejský trh totiž tuhle značku nabízí také jako limonádu o třech příchutích – jahodové se smetanou, pomerančové a hroznové. 345ml plechovka nabízí zajímavý obsah a je žhavou novinkou na eshopu Podpultovky.eu.

Monster v 250ml plechovce jedině v Holandsku

Kdysi byl alespoň Monster Export (zelený klasický Monster s podnázvem) na našem trhu v 250ml plechovce, dnes si musíme vystačit s 355ml verzí. Přesto je v EU alespoň jeden trh nabízející i nejroztomilejší a nejsbíranější rozměr plechovek. V 250kách tam seženete Original, Ultra Red, Ultra White a The Doctor. Bohužel postupně končí kvůli malému zájmu, my je pro vás ovšem máme na EnergyStore.cz ;)

Duff - Legendární pivo Homera Simpsona jako energy drink

Duff všichni určitě znáte jako legendární smyšlené pivo, které bezmezně miluje Homer Simpson ze seriálu Simpsonovi. Jako pivo se objevuje na různých světových trzích v různé (většinou nevalné) kvalitě. Ale co takhle Duff jako energy drink? Originál z USA s lehce pomerančovou příchutí seženete na EnergyStore.cz ;)

Jolly Time Blazin Cheez - Legendární popcorn v pálivé verzi

Pokud jste někdy dříve zažily na českém trhu popcorn Jolly Time, především pak v jeho klasické sýrové verzi The Big Cheez, pak jistě víte o jak výborném popcornu je tu řeč. Má ovšem i další verze a vedle méně úspěšné máslové variantě Blast o Butter je tu také novinka v podobě sýrového pálivého popcornu Blazin Cheez! V 3packu za 85,– na Podpultovky.eu!

Monster Maxx - Přímý nástupce série Nitrous

Monster Nitrous, to byla série, která kdysi lákala kdejakého sběratele. Šíleně sycený nápoj nikdy moc nezaujal a tak ho Monster zrušil. Ovšem po letech jej zase oživil jako sérii Maxx. Zůstal Super Dry alá Sprite, ale ostatní příchutě, Solaris a Eclipse, jsou zcela nové. Nyní je koupíte na eshopu EnergyStore.cz