28 Black představil kyselé novinky - Sour Apple a Sour Cherry

Německý energy drink 28 Black, dříve Schwarze dose a Weisse dose, se rozhodl rozšířit svojí nabídku. Původní příchutě Acai a Acai sugarfree nedávno obohatil verzí Classic, která neskrývá nic jiného, než klasickou příchuť. Mezitím vznikla odbočka 28 Drinks Bitter Lemon, Ginger Ale, Tonic Water a Pink Grapefruint, u nichž nyní proběhne redesign (přidání stříbrného pruhu u loga), aby se nepletly s novými energy drinky podobných barev.

28-black-sour-cherry-apple-germany-can-250ml-news

28 Black už je dnes holt „Black“ i když se jedná o ostatní úplně jinak barevné varianty. A že to u energy drinků byly „3 odstíny šedi“, jelikož existující verze koupíte v černé, bílé a šedivé plechovce. Značka se svou nabídku rozhodla rozzářit a přináší dvě kyselé novinky. Příchutě mi sedí spíš do Maďarska, než na Německy trh, ale co. Červený Sour Cherry skrývá višňový a zelený Sour Apple jablečný energetický nápoj s kyselým ocasem.

28-black-cans-all-2015-mit-sour-apple-cherry-redesigned-water-ale-tonics

Když už je řeč o značce 28 Black, tak jsme se rozhodli zmínit také jednu zajímavost. Tahle firma totiž na svém webu nabízí individuální potisk jejich klasické černé varianty 28 Black Acai. Místo loga a názvu si můžete zvolit zcela jiný nápis a obrázek (pouze z předem nabídnutých img) v jakékoli barvě + si na černé pozadí vybrat z 6 vzorů. Objednat lze od 24ks, což je na téměř vlastní promo plech se sleevou super nabídka.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.