3 nové Mask Sensation ve stylu edicí od Red Bullu

Celkem známá německá značka energy drinku MASK, na kterou mám ale dost pech a zatím jsem ji v obchodě neviděl, i když jsem v Německu celkem často, se rozhodla rozšířit portfólio svých příchutí. K již zavedeným verzím Classic, Fruit, Cola a Coffee, nepočítaje dvojici alkoholických mixů s vodkou, se již brzy přidá rovnou trojice ochucených MASKů, jejichž vzhled se dost liší od těch původních a sveze se na vlně edicí od Red Bullu.

mask-energy-drink-sensation-acai-berry-lime3s

Novinky nesou společný podtitul Sensation a k edicím od světové jedničky se dost přiblíží nejen vzhledem, ale také samotnými chutěmi. Celá série Sensation má však společné i to, že drinky obsahují přídavek 3 základních aminokyselin. Barvy plechovek jsou zvoleny podle barvy ovoce nacházejícího uvnitř, jen Lime je bílý. Jen ona barva a název ovoce odlišují všechny tři nové Masky od sebe, přesně ve stylu Red Bull Red/Blue/Silver Edition.

mask-energy-drink-sensation-acai-berry-limes

Nevíme, jestli se MASK nechal inspirovat, důležité je, že to alespoň od pohledu funguje a plechy vypadají skvěle. Černý Mask Sensation Acai obsahuje mix původní receptury s bobulemi brazilské rostliny Acai pro silný efekt. Fialový Mask Sensation Berry je smíchán s lesnímy plody s cílem zlepšit sportovní výkony či zlepšit odpočinek a bílý Mask Sensation Lime zase s limetkou pro osvěžení. Sbírka i mé chuťové buňky už se na ně dost těší!

Komentáře

1 | F1ny333 | před jedenácti roky

Nice :D

reagovat

2 | claide | před desíti roky

V německu jsou k mání u řetězce Edeka.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.