3 zapomenuté Red Bully - Coffee, Cola a Fruit Punch

Pridat.eu

V posledních letech se Red Bull konečně rozhoupal a začal produkovat novinky. Dříve se vedle dlouhá léta prodávaného klasiku a verze bez cukru dala koupit ještě cola, která vlastně ani není energiťákem, ale naprosto přírodní čistou colou. Později se v Rakousku a letos také v Německu a Švýcarsku objevila trojice nových Red Bullů Red, Blue a Silver Edition. Brusinková příchuť se původně jen testovala a po úspěchu se k ní přidala také borůvková a limetková verze, ale ani tato trojice není tím prvním, co RB testoval…

redbulllogo

Majitel Red Bullu Dietrich Mateschitz představil v roce 2009 trojici novinek: Energy Coffee (ledová káva), Energy Cola (příchuť Coly) a Energy Fruit Punch (ovocná směs). Novinky se měly objevit na rakouském trhu ke konci roku 2009, místo toho se po nich slehla zem. Podle některých informací se prodávaly jen v Red Bull kavárně v Hangáru 7, o kterém si povíme jindy a já také doufám, že jej v létě navštívím. Tyto 3 plechovky má ve sbírce opravdu jen pár sběratelů a mohou říci, že vlastní něco opravdu výjimečného.

red-bull-cola-energy-coffee-fruit-punchs

Tisková mluvčí Christina Sponer v létě 2009 prohlásila: „Náš šuplík je plný nápadů“ a měla pravdu. Trojice novinek v zajímavých napůl říznutých plechovkách zbarvených do barvy dané chuti se sice neujala, ale o pár měsíců později se již testoval Red Edition. Z původní neprodávané trojice zaujala nejvíce „nová“ Cola, jenž je konečně energy drinkem. Energy Cola měla chutnat více jako CocaCola a zároveň pro ní měla být výzvou. Místo toho se nikdy neobjevila a proto se stále prodává původní Red Bull Cola. Kdo ví, třeba se k této trojici nápadů někdy vrátí.

Komentáře

1 | Herwig Kager @ | před šesti roky

Red Bull

Dear sirs,

below only a short question. At searching the web I´ve seen 3 cans of Red Bull I´m interested in – Red Bull Energy Cola, – Coffee, – Fruit Punch.

So my question if you know I way to reach one can of each type.

Would be great when you can find time for a short request.

KR,

Herwig Kager

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.