990 různých variant plechovek od jediné limitky? Ruská realita!

Pridat.eu

Říkáte si „co to sakra?“. Vzhledové limitované edice plechovek se přece většinou objevují v jediné podobě a maximálně se týkají více příchutí. A i pak se jedná většinou o 2–5 verzí, málokdy je to více a když jich je mezi 10 a 20 variantami, tak se jedná o Coca Coly nebo piva, na nichž se objevují všechny hokejové nebo fotbalové týmy z nejvyšší ligy v dané zemi a nebo třeba fotbalová jedenáctka. Ale 990 různých plechovek? 

rexam-baltika-3-990-different-can-limited-edition-design-russian-citiess

Masakr? No vlastně jen ruská realita. Jak překvapivé, že tahle zpráva pochází zrovna ze země neomezených možností. Na druhou stranu je spojení s Ruskem celkem náhodné, jelikož za vším stojí plechovkárna Rexam a ta s tím mohla vyrukovat kdekoli na světě. O co tedy jde? Rexam se ve spojení s oblíbeným pivem Baltika #3 rozhodl vytvořit limitovanou edici čítající 990 různých variant. Nejde o zas tak velké bláznovství, jak by se mohlo na první pohled zdát. Rexam totiž chce profláknout svojí novou technologii nazvanou příhodně „Editions“.

rexam-baltika-3-990-different-can-limited-edition-design-russian-cities-bigs

Tato technologie umožňuje vyrábět téměř identické a přitom odlišné plechovky a vytvořit tak neomezené množství limitovaných plechovek. Technicky vzato můžete mít jinou úplně každou plechovku. Jak známo, nevyplatí se vyrábět méně než 250 000 stejných plechovek. To platí pořád, protože „Editions“ využívá stejné plechovky, na které se pouze přidá menší odlišnost. V případě piva Baltika #3 je to 990 názvů různých ruských měst v azbuce. Ač to vypadá zajímavé, nechtěl bych být ruským sběratelem plechovek od piva…

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.