A DOST! - Co obsahují a proč nepít energy drinky?

Co ve skutečnosti obsahují energy drinky? A proč bychom je neměli pít? Hlavně děti. Uvidíte jen v A DOST! – Tak tohle je pozvánka na nový díl oblíbeného internetového pořadu A DOST!, který pro Stream.cz vytváří bývalý reportér TV Nova Jan Tuna. No asi si ze všemi oblíbené bulvární televize odnesl to nejdůležitější… Tím je nutnost okomentovat vše populární a přitom zapomenout uvést vše na pravou míru. Přesně v bulvárním stylu.

energy-drink-bans

Důležité je, že došlo na video, které okopává oblíbené energy drinky. Naštěstí je tu alespoň porovnání s Coca-Colou, ale jedna věc mi tu chybí – mělo být prostě podotknuto, že obdobnou hromadu cukrů a nedobrých látek nalezneme v jakémkoli sladkém nápoji včetně těch dětských, které by vlastně měli děti pít raději, než energiťáky. Souhlasím s tím, že do 15 let by se ED pít neměly, a už vůbec ne místo jídla či dokonce snídaně…

stream-jan-tuna-a-dost-co-obsahuji-a-proc-nepit-energy-drinky-porads

Video naleznete > ZDE <

Jen je škoda, že se oblíbeného tématu energetických nápojů chytá kdekdo, ale zároveň nikdo nedotáhne myšlenku až do konce. Já s těmi videi vesměs souhlasím, jen by mělo dojít na určitá slova a porovnání, ze kterých si člověk odnese důležité – 1) Energy drinky nejsou pro děti a už vůbec ne jako náhrada stravy. 2) To samé ale platí i o jakémkoli přeslazeném pití, protože právě hromada cukrů a podivné látky tvoří 99% chuti. Ale co, hlavně že si pořad odškrtne další trendní téma, stejně jako já si škrtám zbytečný článek o tomto videu.

Komentáře

1 | Ang | před osmi roky

Tůna rýpe do všeho, nemám na to, to dokoukat, vlastně rozebíraj složení na obalu jako vždycky, na který, když se člověk podívá, uvidí snad opravdu jen cukr a kofein. Vskutku každej nápoj, i ovocné džusy, mají podíl cukru STEJNÝ jako energy drinky. To že rodiče to koupěj dětem a pumpují je kofeinem, to je prostě jejich problém a nezodpovědnost, mě máma taky nikdy nedala ani kapku Red Bullu! :D A peníze abych si za 30kč koupil vlastní sem neměl.

reagovat

2 | Primery | před osmi roky

Takze co jsme se noveho z videa dozvedeli? Nic… Deti nepit :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.