AC/DC High Voltage ED - Chuť Highway to Hell nebo Hells Bells?

Pod značkou australské hard rockové skupiny AC/DC se v poslední době objevují všemožné „moderní“ produkty. Skupina hraje od roku 1973, ale takových věcí využívajících její značky tu snad nikdy nebylo. Nejvíce jich seženeme v sousedním Německu – červená a bílá vína z Austrálie a Nového Zélandu pojmenované podle jejich písniček, pivo v plechovce, adventní kalendáře, hrníčky a nový AC/DC High Voltage Energy Drink. Jak chutná?

ac-dc-high-voltage-energy-drink-beer-wine-hells-bellss

AC/DC High Voltage - Novinka chutná zajímavě! Popravdě, někdo ji někde naplnil něčím již existujícím, i proto mi to připomíná nějaký jiný energy drink z Německa. No nevadí, důležité je, že to není jen úplně klasický Tutti-Frutti ne? :) Chutná opravdu dobře, je to takový ten „méně tutti-frutti“. AC/DC je lehce sladší, cítíte z něj některé obsažené vitamíny a guaranový výtažek. Žádný velký zázrak, ale mezi hromadou klasik v německém obchodě je rozhodně důvod, proč šahnout zrovna zrovna po něm – Patří mezi ty lepší klasiky, ty horší už pít nemůžu, leckdy je rovnou nevyleju, AC/DC si naopak klidně pořídím zas. Známka: 1-

Komentáře

1 | Medvedik Jogy | před desíti roky

Mal som ich pivo riadny hnus, som zvedavy na ed :D

reagovat

2 | DEATH | před desíti roky

no ja byl v deutschlandu na brigade byl sem v kaufu kazdej den a jednou sem si chtel kupit energetak i kdyz sou celkem drahy rikam acdc to bude zajimavy a ono to bylo pivo.

reagovat

3 | Gorgoroth @ | před desíti roky

[1] Medvedik Jogy: Tak pokud rikas hnus asi budes pivar jako ja astronaut :-) Pokud nemas pivo rad tak ho nepij. Pivo je celkem slusne, podle reakci lidi kteri ho piji radi i podle recenzujich odborniku na netu :-) Drz se toho redbullu nebo co to pijes a bude ti dobre :-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.