AeroShot nabízí vdechnutelnou energii do kapsy

Energie se schovává do kapsy celkem těžko, plechovky do nich jen tak nenarvete a přenosná náhražka v podobě energy shotů plných nezředěného koncentrátu je většinou jen příšerně hořkým pokusem. Můžete zkusit různé tyčinky či hroznový cukr, ale ne každý chce zrovna jíst to, co zrovna nemůže vypít v podobě energy drinku. A tak se objevil AeroShot Energy, ze kterého energii prostě a jednoduše vdechnete v podobě jemného prášku.

aeroshot-energy-pures

Pro ČR novinka, na některých zahraničních trzích úspěchy ověnčený produkt. AeroShot je menší jak zapalovač a nabízí nový revoluční způsob, jak doplnit energii. V jediné „kapsli“ se nachází 4–6 dávek energie s vyváženou směsí kofeinu a vitamínu B. Díky tomu získáte tolik energie, kolik vám dodá velký energiťák nebo káva. Otázkou však zůstává, jak takové vdechnutí energie chutná. Právě proto jsme AeroShot Energy vyzkoušeli.

aeroshot-energy-coffees

Chvíli jsem na AeroShot nevěřícně koukal, ale když se dá vdechnout celá řada léků, tak proč to nezkusit s energií. Výrobce sice plánuje další chutě, no zatím je k dispozici pouze limetková verze. Stačil jediný nádech a překvapila mě nečekaně podivná chuť v ústech. K limetce daleko a jestli to má nějak extra chutnat, to opravdu netuším. Chuť asi nebude zrovna předností, ale pořád jsou tu výhody v podobě využití kdykoli a kdekoli.

aeroshot-energy-mans

AeroShot Energy je tak malý, že lze celkem diskrétně použít třeba uprostřed jednání či školního vyučování a navíc neobsahuje žádné kalorie. Chuť zde zřejmě nehraje takovou roli, nejdůležitější je velikost produktu obsahujícího stejné množství energie jako 4–6 energiťáků. AeroShot je tedy jasnou volbou pro ty, kdo potřebuje energii a nemůže sebou tahat plechovky. Pokud máte místo v báglu, tak se raději držte staré dobré klasiky.

AeroShot Energy lze sehnat na eshopu aeroshot-energy.cz

Komentáře

1 | OndraST | před devíti roky

Ani náhodou… Chce to pěkně plechovku v ruce :-)

reagovat

2 | COOL@ | před devíti roky | themrcoola.blogspot.com

Pro fetáky dobré. Kofein šlehnout přímo do držky dorbý to nápad.

reagovat

3 | jamer | před devíti roky

[2] COOL@: Ne všichni pijí energy drinky aby machrovali na kamarády, náhodou dobrý způsob jak se nabít energií, vyzkouším:)

reagovat

4 | S.S./E.R. | před devíti roky

Jo,proč ne,dyť budu vdechovat prášek na hodině :) :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.