All i need - Zajímavý drink na bázi zeleného čaje se superovocem

Dnes tu máme na proklepnutí nový nápoj pocházející z Rakouska, který se nově začíná prodávat také v ČR. Další informace, než které se dočtete v následující ochutnávce i možnost objednání za příjemných 29,90.-, naleznete na allineed.cz :) Jedná se ovšem o dost odlišný nápoj – bez sladidel, taurinu, konzervantů, umělých barviv… = přírodní energetický nápoj založený na bázi teinu. Vychladit, otevřít a jdeme na to:

all-i-need-energy-drink-green-tea-tein-acai-berry-can-agave-aronie-superfruitss

All i need – 100% přírodní nápoj na bázi zeleného čaje naštěstí nechutná jako jiné jemu podobné. Vyrábí se sice ze zelených listů čaje Sencha, ale chuť doprovází dva druhy superovoce – Aronie a Acai, které ještě doplňuje zázvor s jasmínem. Sladkou chuť nevytváří cukr, nýbrž biologická šťáva z agáve. Nabízí tedy opravdu vše, co potřebujete (all i need) k regeneraci těla. Otázkou pořád zůstává, jak vlastně chutná.

Jak už jsem naznačil, tak naštěstí chutná jinak, než jiné drinky na bázi zeleného čaje. Ty totiž moc nemusím, jenže v All i need je jen na pozadí, protože jej v celkové chuti přebíjí mix zmíněných ovocných prvků. Při pití sice poznáte, že není slazen cukry, ale zároveň není zkažený umělými sladidly. Těžko jej posuzovat mezi klasickými energiťáky, pokud vám ovšem chutnají podobné nápoje na čistě přírodní / bio bázi, pak je all i need právě pro vás.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.