Amp Energy Drink mění vzhled u všech 7 příchutí

Energetický nápoj AMP je za velkou louží opravdu oblíbený ať už kvůli svému povedenému designu, chuti nebo celé řadě speciálních plechovek. Těch vznikly v minulosti již desítky, většinou s úspěšnými sportovci, se kterými Amp spolupracuje. U sběratelů v ČR se Amp také objevuje, ale jen v základních verzích, jelikož sehnat třeba tu se závodníkem Nascar není jednoduché ani v USA. Většina příznivců teď možná bude zklamána, protože Amp Energy Drink před pár dny zcela změnil svou obchodní strategii. Staré plechovky vypadaly takto:

amp-energy-originals

První a nejlépe rozpoznatelný bod všech změn se týkal kompletního redesignu plechovek ve všech verzích. Odůvodněním je fakt, že vznikaly další a další verze aniž by existovalo nějaké jasné rozlišení. Vznikla tedy trojice sérií Boost, Active a Focus, pod které teprve spadají jednotlivé příchutě. Narozdíl od konkurenčních nápojů vypadají všechny verze pořád jak z jedné řady, pouze jsou odlišeni názvem dané série. Podle mě krok z bláta do louže… Jak se to projevilo na plechovkách můžete posoudit sami:

amp-energy-active-focus-boosts

Čtveřice energetických nápojů Amp Boost v příchutích original, sugarfree, grape a cherry představuje původní filozofii ED s obsahem kofeinu a b-vitamínů. Dvojice ze série Active se svou filozofií blíží Rehabu a Recovery a nabízí dvě citronády obsahující kofeinu a typické elektrolyty. Focus Amp existuje zatím jen jediný se směsí bobulovitých plodů s kofeinem, theaninem a cholinem, jenž podporují soustředění (focus). S novými vzhledy jsme přišli názvy jako byl Overdrive, Traction, Elevate, Relaunch…

Jsou hezčí staré nebo nové verze?

Komentáře

1 | miky | před dvanácti roky

Pokud ty nahoře jsou starší, tak teda ty nový děs..

reagovat

2 | Fender | před dvanácti roky

Nový jsou hezký ale starý byly proti tomu nádherný.

reagovat

3 | Thomas @ | před dvanácti roky

Mno, starší byly teda podle mě o hodně povedenější… tyhle nový se mi vůbec nelíběj :-(. Koukám že je asi čas se začít schánět po těch zbylejch starejch co mi chyběj :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.