AMP zcela mění vzhled a zkouší nové neobvyklé chutě

Vypadá to, jakoby se jednou za čas u AMPu zcela zbláznili. Tento energetický nápoj vyráběný společností Pepsi pro USA se totiž v pravidelných intervalech proměňuje téměř k nepoznání. Před 3 lety to byly změny designu, který naštěstí přežila většina příchutí s jinými názvy. Místo Overdrive, Traction, Elevate a Relaunch se objevilo nezajímavé rozdělení do sérií Active, Boost a Focus. Tentokrát je změna o dost větší a celkem šokující.

amp-energy-drink-original-lemon-cherry-blast-strawberry-limeade-passion-fruit-zero-blueberry-white-grape-watermelon-canss

Nové designy AMP energy drinků vypadají super a zároveň jsou funkční, o tom žádná. Problém je spíš v tom, že tuhle proměnu přežil pouze citrusový Original a třešňový Cherry Blast. Pryč je Lemonade, Grape, Wild Berry, dvě sugarfree varianty… Pokud je měl někdo rád, má smůlu. Na druhou stranu AMP zkouší něco neobvyklého a přinese tak 4 zcela nové varianty – limetkovo-jahodový Strawberry Limeade, marakujový Passion Fruit, borůvkovo hroznové Zero Blueberry White Grape a ještě zajímavější melounový Zero Watermelon. Jak se vám líbí?

Komentáře

1 | aaa | před devíti roky

To se prodává na území ČR? V životě jsem to nikde neviděl.

reagovat

2 | Jake | před devíti roky

[1] aaa: V textu je řeč o USA ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.