Anketa Energy Drinky roku 2013 - Finálové hlasování

Kdy jindy než na Štědrý den můžeme přijít s finálovým hlasováním naší oblíbené ankety, že? Původně bylo spuštění finálového hlasování naplánováno na pondělí, ale to jsem odsunul kvůli plánům na nominační video. Většinu potřebných plechů se nachází v mé sbírce, vše připraveno a… Jake kašle co pár vteřin, takže natočit delší než 10 vteřinový šot není možné. Tak nic, uděláme to bez videa a zůstaneme u klasiky – formulář k hlasování do čtenářských kategorií naleznete níže, pomocné obrázky a informace pak v albu na Facebooku.

anketa-energy-drinky-roku-2013-finales

Stejně jako loni se v jednotlivých kategoriích nachází energetické nápoje nominované čtenáři s přesahem 5% všech hlasů. Mezi (většinou) sedmičkou finalistů v každé kategorii byly pak redakcí příležitostně donominovány věci, které by podle nás neměly chybět. Podle očekávání nedopadl nikterak úspěšně pokus o kategorii chuťovka ve světě – málokdo už ochutnal tolik věcí, aby se dalo regulérně hlasovat. A podobně dopadla i světová vzhledovka, kde se hlasy tříští mezi několik v podstatě stejných plechů. Proto jsme se rozhodli vytvořit jinou kategorii „inovace“, kde naleznete tři nejčastěji nominované z výše zmiňovaných neúspěšných kategorií.

big-shock-sporty-citron-lemon-grep-neperlivy-zensen-guarana-magnesium-2013s

Sporty je na anketu moc nový = 2014

Konec žvástů, hlasovat do naší ankety můžete až do konce roku, tedy 31. prosince 2013, 23:59. Vyhlášení proběhne, no snad ještě letos =D. Sdílení a propagace ankety nejen na Facebooku potěší, v případě výrobců/distributorů je taktéž povolena – z loňského roku víme, že to nepřináší žádné výhody, tak proč to zakazovat. Letos se snad také podaří dotáhnout do konce redakční kategorie a diplomy. Tak hurá na hlasování!

Komentáře

1 | ERKO407 | před desíti roky

tak se do finále dostalo vše co jsem vyplnil v základu :DD

reagovat

2 | Olda | před desíti roky

U toho obrázku BS! Sporty jsi ten „vodoznak“ vychytal ;-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.