Anketa Energy drinky roku 2012 - Nominace

O připravované anketě o energy drinky roku 2012 jste už pravděpodobně slyšeli. Děláme co můžeme, aby se vše povedlo a tak si s tím vším tak trochu hrajeme. Ne, to není výmluva, ale holý fakt, se kterým se nyní obrátíme přímo na vás, naše čtenáře, aby jste nám trochu pomohli. Máme tu celou řadu kategorií, některé z nich uvidíte až při hlasování (čtenářské) jiné dokonce až při vyhlašování (redakční). Dnes jsou na řade prvotní nominace.

best-of-2012-nominaces

V některých kategoriích je totiž tolik možností, že si prostě a jednoduše nevíme rady. A proto tu pro vás máme formulář s možností nominovat svého favorita do jednotlivých kategorií. Většina z nich se týká jen energiťáků běžně dostupných na českém a slovenském trhu, jednu však necháme i energiťákům z celého světa. Jejich chuť může ohodnotit málokdo, ale o vzhledu má jasný snad každý. Tak neváhejte a začněte nominovat, čas máte do středy 19.12, 23:59. Hned druhý den pak spustíme finálové hlasování, vyhlášení bude na Vánoce!

Komentáře

1 | ivan | před desíti roky

Navrhuju zvláštní cenu pro RR Recovery. RIP broo!

reagovat

2 | Clizzy | před desíti roky

Chtěl bych se zeptat, podle jakých kritérií budou energy drinky posuzovány? Samozřejmě myslím po chutové stránce. Nepřijde mi totiž vhodné porovnávat klasické tutti-frutti energy drinky, sugarfree energy drinky (jinak řečeno drinky, které si člověk koupí jen kvůli skompletování celé serie, jinak by o ně okem nezavadil), energy drinky s džusem (nebo aspon tekutinou za džus považovanou), energy drinky s přidaným alkoholem či koneckonců i „přírodní“ energy drinky mezi sebou. Pro každou tuhle škálu by to chtělo svoji kategorii. Věřim však, že nejsem první s touhle myšlenkou a že se určitě tohoto provedeni dočkáme.

Každopádně skvělej nápad!

reagovat

3 | Jake | před desíti roky

[2] Clizzy: Tak to bohuzel pravdepodobne ne, uz tak to dava zabrat a navic tech novinek neni zas tolik. Oproti tomu slavíci jsou velikánská anketa a taky nikdo neřeší, že jeden jede rock a druhej hip-hop…Prostě vyhraje to, co se nejlépe trefilo do chuti většiny. A podle nominací je zatím jasně vidět, že to je vyrovnané i napříč chutěmi, takže to nikoho neznevýhodnuje ani naopak.

reagovat

4 | nehehehehehe | před desíti roky

Najvacsi prepadak jednoznacne monster rehab :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.