Battery FRSH / Jungled s osvěžujícím mixem tropického ovoce

Pridat.eu

Severský Battery energy drink opět přichází se zajímavou novinkou. Vedle Originalu, Sugarfree, Juicedu (Cranberry), Gingeredu a výborné verze Hydro, jenž je něco jako Rockstar Recovery Lemonade, jen v mnohem chutnějším provedení, se tak začíná objevovat již šestá příchuť. Podobně jako dříve např. u verze Sugarfree, jenž se objevovala i pod názvem Stripped, také aktuální novinka se objevuje rovnou pod dvojicí různých názvů.

battery-energy-frsh-tropic-freshs

Nový Battery FRSH / Jungled má dva názvy, v plechovce se vždy nachází to samé – Zajímavý osvěžující mix tropického ovoce smíchaný s tou správnou dávkou energie. Podle oficiálních textů se však od zaběhlých produktů značky Battery odlišuje tím, že má být osvěžující stejně jako oblíbené sladké ovocné soft drinky, jen s přidanou energií. Ať už to bude jakkoli, už dnes se těšíme, až ochutnáme další z rodiny výborných Battery.

battery-energy-jungled-tropic-freshs

Podle dostupných obrázků by se mohlo zdát, že je název Battery FRSH (zkratka pro fresh / svěží) používaný na 500ml verzi plechovky, kdežto Battery Jungled, který bych označil jako „říznutý džunglí“, zase v menší a pro Battery typické široké 330ml plechovce. Druhou variantou by bylo rozlišení pro jednotlivé trhy. No uvidíme.

Komentáře

1 | Primery energy drinks | před sedmi roky | www.facebook.com/pages/Primery-energy-drinks/292960477468431?ref=tn_tnmn

Nadhera, snad se s plechem brzo potkame na slovensku :) (nejlepe v budoucnu v CR!)

reagovat

2 | COOL@ | před sedmi roky

[1] Primery energy drinks: No v ČR by už se pravděpodobně měl prodávat, takže možná až bude snaživější distributor. Ale BATTERY rozhodně v ČR chci.
Splnilo se mi to s MTN DEW tak proč né s BATTERY.

reagovat

COOL@

„Snaživejší distribútor“ bohužiaľ COOL@ nerozumieš tomu!

reagovat

4 | Jake | před sedmi roky

[3] BATTERY ENERGY DRINK: Mistra Kůly si vůbec nevšímejte ;) Lidé co tomu nerozumí umí jen porovnávat se značkami jako Monster a Rockstar, za kterými stojí Pepsi a Coca Cola, s čímž se nikdo nikdy nemůže měřit.

reagovat

5 | gpsnavigator | před šesti roky

Měl jsem možnost ochutnat přímo ve Finsku (pokud se nepletu, Battery je Finský výrobce), a onkrétně Battery Jungled tam byl můj nejoblíbenější energy drink.
Battery Juiced ani Gingered tam nikde neměli.
A Hydro mi teda nějak moc výbornej nepřipadal :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.