Battery Jungled / FRSH - Výborný mix tropického ovoce v testu

Asi už dobře víte, že energetické nápoje značky Battery naprosto žeru. Pochází ze severu, i proto mají neobvyklý „pivní“ tvar 330ml plechovek. Nevadí, důležitější je přeci obsah! Málokterá značka dokáže mít tak vyrovnanou řadu, jako právě Battery. Originál je výborný, obdobně v našich testech skončil i brusinkový Juiced, Hydro „napodobující“ Recovery/Rehaby a kupodivu i Stripped, který je bez cukru. Ale co nový Jungled / FRSH?

battery-energy-jungled-tropic-freshs

Battery Jungled – mix tropického ovoce z džungle voní po otevření trošku jako mix několika různých bon pari. Co mám na Battery ED nejradši je, že většinou ve všech verzích cítíte základ výborné klasiky a k tomu danou příchuť. Jenže Jungled byl již při představení označen jako odlišný, což opravdu je, a osvěžující jako povedené soft drinky, jen s přidanou energií. Přesně takový opravdu je! Osvěžující džungle chutí vás nechá na pochybách – chvíli totiž cítíte ananas, který rázem přebije celá směs různých chutí. Výsledek? Opravdu vyvážená, zajímavá a divoká chuť džungle, jenž nejde popsat dopodrobna. Nový Battery Jungled prostě musíte ochutnat a sami si ověřit, že Battery prostě umí. Mě totiž zatím nezklamala jediná verze! Známka? 1*! A to bez debat :)

battery-energy-drink-logos

Po testu, během kterého si mlaskal i Thomas, máme za sebou několikátou Batterku a hned se těšíme na další. Tohle je zlo! Ještě štěstí, že to u nás a na Slovensku rozjíždí Battery Energy Drink Slovensko, díky kterému lze Original, Hydro, Jungled (FRSH je jen 500ml verze Jungledu pro Norsko se stejným obsahem) a zázvorový Gingered (taky výborný!) sehnat. Teď ještě ochutnat nejnovější Remix a budu zase chvíli spokojenej :)

 

Komentáře

1 | Primery energy drinks | před devíti roky | www.facebook.com/pages/Primery-energy-drinks/292960477468431?ref=hl

TY hade, vis ze jsem ji chtel ochutnat a stale ne… Snad nam ji treba sezenes plnou :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.