Big Shock! Apple - Novou příchutí bude perlivé jablko!

Jak již od nás či facebooku víte, Big Shock! začal pomalu odhalovat svou novou příchuť. Dnes se objevil obrázek se spojovačkou, po jehož vykreslení jste měli šanci na chuť blížící se novinky přijít. Nejednalo se ovšem o obrázek samotného ovoce, ale celkového motivu, který se objeví v dolní části plechovky. K jejímu odhalení dojde až v průběhu středy 13.8 a to opět na FB profilu Big Shock!. My pro vás ale máme opět něco navíc ;)

big-shock-vykres-new-flavour-2014-summers

Nakreslete si novou příchuť

Většina z vás totiž správně odhalila jablečnou příchuť a tak už není co tajit. Vzhled plechovky u nás záměrně uvidíte až s oficiálním zveřejněním, ale obsah vám poodhalíme již teď – Nový Big Shock! Apple bude mít tedy perlivou jablečnou příchuť. Necháme si vás ale tipnout, jestli se přidá do „série“ perlivý ke Goldu nebo do série JuicyOrange, Fruity a Exoticu. Bude to tedy Big Shock! Apple Perlivý nebo Big Shock! Apple Juicy?

big-shock-energy-drink-gold-perlivys

Dočká se Gold perlivého kolegy?

Big Shock! Apple pro vás exkluzivně zrecenzujeme ještě v průběhu srpna. Už teď ovšem můžeme říci, že se máte na co těšit, jelikož jsme jej už před nějakou dobou ochutnali již během testovací fáze. Rozhodně se neděste bublinek a naopak začněte připravovat své chuťové pohárky a stejně tak místo na poličkách, protože nový Big Shock! Apple, ať už Perlivý nebo Juicy, bude na trhu opravdu brzy. Těšíte se? My rozhodně ano!

Komentáře

1 | Flippy | před devíti roky

Spíš Juicy :D
Btw. Applejack approves this!

reagovat

2 | Tedis | před devíti roky

Jasně, že Juicy :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.