Big Shock! Brazil Banana Kiwi je sladkokyselou limitkou

Big Shock! se letos rozhodl překvapit něčím hodně netradičním. Novinka je totiž limitovaná nejen příchutí, ale také samotným designem plechu. Takže i kdyby se náhodou stalo, že bude tenhle mix chutí pokračovat, tak to nebude se zeleným brazilským designem a už vůbec ne s nápisem limited edition. Sice jsme byli u vývoje příchutě Banana Kiwi od začátku do konce, přesto jsme se hodně těšili na ochutnání z plechovky…

big-shock-2016-summer-brazil-mix-limited-edition-banana-kiwi-rio-de-janeiros

Čekáte více banánu, méně kiwi a nebo úplně naopak? Podle mě je to tak nějak půl na půl. A hlavně – banán zajišťuje sladkou část, kiwi zase tu kyselou. Banán je víc cítit ve vůni, kiwi zase v chuti. Ale jedno bez druhého by nefungovalo tak, jako funguje mix. Když ochutnáte, vše bude příjemně sladké, po polknutí se zase projeví kyselost. Big Shocku navíc něco kyselejšího chybělo a právě tady si novinka určitě najde své příznivce. Nádherná zelená barva nápoje a příjemné sycení pak už jen dokreslují celkový výsledek „exotické“ limitky.

big-shock-2016-summer-brazil-mix-limited-edition-banana-kiwi-rio-de-janeiro-platos

Big Shock! Brazil Banana Kiwi nezapře odkud pochází. Styl BS! se prostě drží i ve všemožných příchutích a to je dobře. Kyselejší záležitost potěší, ale zároveň neodradí ty, kdož kyselé nemusí. A ač by se tohle nemělo říkat ani psát… už teď si tuhle dobrotu představuji s ledem a panákem… vy víte čeho. Plechovka v reálu vypadá lépe než na vizualizaci a je rozhodně povedená. Stejně jako obsah, který musíte ochutnat a říci sami, jestli je to něco pro vás. Podle nás BS! prostě umí a rozhodně jen nesype další a další příchutě, jako některá konkurence.

Komentáře

Už se na něj moc těším..Banány moc nemám ráda,ale kiwi jo,tak snad mi bude chutnat :D ;)

reagovat

2 | Ang | před osmi roky

S chutěma jsem na tom jako Monnie, ale BS! umí, to je pravda. Pokud je perlivost jako v cherry nebo apple, už se těším:) a myslím že mi padne dokonale, protože višně sem nikdy taky nějak nemusel, ale cherry BS! si dám vždycky velice rád.

reagovat

3 | Dominik6692 | před osmi roky

Kde bude jako prvni k dostani?? těšim sen na ňho

reagovat

4 | Jake | před osmi roky

[3] Dominik6692: Jako prvni je ted exkluzivne na nasem shopu www.shop.energy-drinks.cz . Jinak bude v prodeji nekdy od 13.5

reagovat

5 | Com3dian | před osmi roky

neviete či to príde aj na SVK?

reagovat

6 | Jake | před osmi roky

[5] Com3dian: Ano, prijde, brzy.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.