Big Shock! chce stále víc, brzy zaútočí i na Slovensko

Pridat.eu

A začneme hned u našich blízkých sousedů, kteří si dlouhá léta stěžují, že u nich není Big Shock! snadno sehnatelný. I nedávný pokus v Kauflandu nebyl s přemrštěnou cenou moc povedený. Zapomeňte na to! Big Shock! se rozhodl zaútočit na Slovensko jinak a mnohem lépe. Slovenská agentura Elite Solutions před pár dny oznámila získání nového klienta z ČR. Dohodu s výrobcem BS, spol. Al Namura, oslavili mj. tímto obrázkem:

big-shock-elite-solutions-dostali-sme-energeticky-napojs

Elite Solutions: Spúšťame launch tejto značky na Slovensku.

Obrázek na oficiální FB stránce doprovodili jasnými slovy: „BIG SHOCK si už vybral. Ďakujeme za dôveru, tešíme sa na spoluprácu s novým klientom a prílev novej energie!“. Zisku velkého českého klienta si všimli i u medialne.sk, citujeme nejdůležitější část článku pro naše čtenáře: „Energetický drink (Big Shock!) sa v Česku predáva od roku 2003, aktuálne sa chce výraznejšie presadiť aj na Slovensku.“ Jaký je výsledek?

big-shock-elite-solutions-prahas

Elite Solutions má novou pobočku v Praze, k BSku má blízko

Big Shock! se, kromě nové varianty Sporty a dalších plánů, které jsme lehce odhalili v článku „Navštívili jsme Big Shock! Známe novinky a změny pro rok 2014!“, chystá ve velkém zaútočit na Slovensko! Pokrok budeme sledovat, ale věříme, že jej mnohem lépe sami poznáte přímo v obchodech. A co víc, zřejmě se budete mnohem více těšit z chystaných novinek, limitek i menších změn. První z nich se dokonce blíží rychlostí světla!

Komentáře

1 | Matúš | před šesti roky

konečneeeee

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.