Big Shock! má nové kartony (plata), v petce už jen Origo a Gold

Všichni určitě víte, co nejzajímavějšího se právě u Big Shocku děje. Ano, každý řeší nový a především opravdu výborný Big Shock! Tea Energy. Zelený energetický čaj s příchutí broskví uspěl na mnoha frontách – v naší exkluzivní recenzi, v hodnocení lidí na BS! Tea srazu i u vítězů ze soutěže na FB. Ve stínu obrovské, a letos po Sporty dokonce již druhé, novinky zůstalo pár dalších změn, které si dnes představíme. Začneme kartony.

big-shock-plato-karton-tea-energy-drink-caj-zeleny-peach-broskev-500mls

Nové plato u BS! Tea

Jeden říká karton, druhý zase plato. Tak jako tak, i platíčka na 24 plechovek jsou žádaným artiklem. Já je mám jen pro lepší převoz a skladování plechovek, ale někteří z vás za ně trhají ruce. Ty od Big Shocku byly donedávna celkem nezajímavě bílé jen s černým logem a malou informací o příchuti. Jsme proto celkem rádi, že kartony získávají nový vzhled. Plato novinky BS! Tea je rovnou v novém, ostatní varianty budou následovat. Náhled také potvrzuje a připomíná blížící se přejmenování Bitteru na Tonic Energy (plechovky ještě nevyrobeny).

big-shock-plata-kartony-500ml-original-gold-fruity-jucy-tonic-sporty-exotic-orange-colas

Vzhled ostatních verzí

Když už jsme vás nalákali na informace o značce Big Shock!, tak přidáme ještě něco, tentokráte pro milovníky velkých objemů a PET lahví. 1 litrové petky před nedávnem prošly změnou, když se na všech etiketách objevily obrázky z plechovek, aby bylo hned jasné, o jakou příchuť se jedná. Při další lehké úpravě ovšem z nabídky zmizely varianty Exotic, Orange a Cola. V litrovkách už si tedy koupíte pouze Original Neperlivý a Gold Perlivý. BS! nám připravuje další a další novinky, zmizení zřejmě neúspěšných PETek tak není vůbec na škodu.

Komentáře

1 | Srnka | před desíti roky

To né :/ Dycky v Tescu měli litrovky BS za 20 korun :( a GOLD/ORIGINAL je z PET láhve hnusný :( :D

reagovat

2 | Primery energy drinks | před desíti roky | www.facebook.com/pages/Primery-energy-drinks/292960477468431?ref=hl

Docela bych si predstavil i to Tea v petce. Sem zvyklej jakykoliv neste a jiny takovy nesmysly pit z petky, tak proc ne BS! tea :D
a BS! stejnak piju nejradeji z plechu!takze GJ

reagovat

3 | lakas | před desíti roky

No konečně už ho mám.(zlatý Tesco)

reagovat

4 | pooky92 | před desíti roky

Taky už mám, nový BS je dobrej

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.