Big Shock! odhalil nový povedený a přehledný web

V tomhle vedru už to člověku ani nemyslí. Proto si dávám pauzu od vymýšlení zábavných textů a shánění bůhvíjakých informací. Ještě štěstí, že se v redakci válí pár energy drinků k recenzi, včetně zcela nového Big Shock! Fruity Juicy, který se právě chladí v mrazáku a jehož recenze se dočkáte v sobotu, tedy pokud s tím nehne nějaká neočekávaná novinka. Ani vychlazený energiťák nezničí lenost, omrkneme tedy nový BS web.

big-shock-fruity-juicy-granatove-jablko-brusinkas

Chladíme…:)

Big Shock! web ve zcela novém kabátku byl spuštěn včera po splnění požadavku 1000 like u fotky na FB stránce. Povedené stránky jsou podobné jiným, může za to aktuální trend a ne kopírování, jak si někteří myslí. Kromě důležité sekce produkty, kde mj. chybí malý Bitter, jenž jsem před nějakou dobou tak trochu odsoudil ke konci, zaujme nejvíce sekce historie. Ta sleduje BS! od samotného začátku u nápoje ŠOK v pet láhvi.

big-shock-pet-lahev-napoj-sok

Začátek všeho, nápoj ŠOK

Také Big Shock! se tedy vydal cestou spíše dlouhodobého obsahu, místo střídání krátkodobých informací, kterých jsou dnes plné sociální sítě a dostanou se tak k cílové skupině mnohem rychleji a účiněji, než skrze klasický web. Web BigShock.cz zvedá úroveň celé značky, což je také důvod, proč o něm píšeme. A teď se běžte raději někam zchladit a těšte se na další novinky, ať už budou od Big Shocku nebo jiných značek :)

Komentáře

1 | Matúš @ | před jedenácti roky

slovensko

chcel by som vediet ci big shockl je k zohnaniu aj na slovenskom trhu v neakom obchode alebo najblizsie v CR?

reagovat

2 | Primery energy drinks | před jedenácti roky | www.facebook.com/pages/Primery-energy-drinks/292960477468431?ref=tn_tnmn

Ja jim fandim, na CZ trhu jsou jednicky. Semtex nejak tak upada (chuti), i kdyz Pinpongem to zas trosku nastartoval, ale i tak…Ani bych nebyl ve Velkym Shocku, kdybych v budoucnu nenarazil na BS! na nejake plezi daleko od domova. Chut a plechy nam zavidi kdejaky cizinec… P.S. Jaku, do soboty daleko, at ti v te mraznicce nevybouchne, to by si byl dost v šoku :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.