Big Shock! odhaluje oblečení v sérii Trabantem napříč Tichomořím

Big Shock! a žluté trabanty Dana Přibáně, to je silné spojení známé už od úplně první cesty Trabantem Hedvábnou stezkou v roce 2007. Za tu dobu má Big Shock! zcela jiný design a hromadu nových příchutí, u cestovatelů se zase posádka rozrostla o poláky s maluchem (Fiat 126 O kurwa!), slovák s pinckem (Jawa 21 Special), odjelo se Trabantem napříč Afrikou a Trabantem napříč Jižní Amerikou… a spojení s BS! drží :)

big-shock-trabantem-napric-tichomorim-flyer1s

Právě v těchto dnech se žlutá kolona vydává na další cestu – Trabantem napříč Tichomořím. Vše začne 4. dubna, kdy se vylodí v Perthu a začnou tak pomalu uzavírat pomyslný okruh „Trabantem napříč kontinenty“. A jelikož Big Shock! hlásá „Ať to není bez tebe“, tak to nebude bez Big Shocku! V době, kdy budou dvoutaktní žluté povozy bojovat v tichomoří, můžeme očekávat zajímavou podporu. Část odhalíme už dnes.

big-shock-trabantem-napric-tichomorim-flyer2s

První je podpora přes velkoobchody, kde se v letácích objevuje odměna za nákup 4 resp. 10 kartonu a to tričko nebo mikina z limitované edice Big Shock! s motivem Trabantem napříč Tichomořím. Jedna verze má na sobě trabanta, klokana se sloganem „Ať to není bez tebe“, ta druhá naopak mapu tichomoří. Kupovat tolik plat ale nebudeme, takže doufáme, že se oblečení objeví také na ShockShop.cz! Až kluci v dubnu vyrazí, objeví se u Big Shocku také další kampaň, která ve spojení s trabanty odhalí i první novinku pro rok 2015.

Komentáře

1 | CrazyDog @ | před devíti roky | e-d.club/CrazyDog

Kup 10 kartonu :-DDD

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.