Big Shock přináší 4 příchutě v nových 1l PET láhvích!

Někdy před půl rokem uvedl Big Shock dvě nové džusové příchutě, které tak nějak reagovaly na všechny ty Monstery a Rockstary. Ani jsme vám je nepředstavily, protože web v tu dobu ještě neexistoval, a už jsou tu novinky další. Tentokrát to sice nejsou nové příchutě, ale jen rozšíření produktové řady a litrové PET láhve. V 1l nízké široké petce se již dříve objevoval BS Gold. Od 1. října však začala distribuce nových hezčích láhví s lehčím designem a to rovnou ve 4 různých příchutích!

big-shock-petky

Ve velkoobchodech se již nyní nabízí Big Shock 1000ml za cenu blížící se 30kč. V prodeji je vedle původního perlivého Golda i neperlivý Original a džusový Orange s Exoticem. Obchod, od kterého mé informace pochází, ovšem upozorňuje na to, že i oni jej zatím nabízejí pouze na objednávku. Jestli patříte mezi ty, co si je chtějí koupit co nejdříve, tak máte zatím smůlu. Bohužel bude ještě chvilku trvat, než na ně začneme běžně narážet.

big-shock-petka big-shock-petka big-shock-petka big-shock-petka

Naštěstí PETky nepatří mezi žádaný sběratelský artikl, takže nás to nemusí tolik mrzet. I přesto je považuji za dobrý počin, jelikož jak říká můj kamarád – do plechovky si vodku nenalijete :) Já mám sice obecně radši pití z plechovky, ale když už dostanu chuť na džusového Shocka (jiné piju jen, když je nová plechovka), rozhodně si koupím uzavíratelnou láhev, která výjde v poměru cena/obsah výhodněji. Litrovka se hodí a Big Shock rozhodně zaplňuje díru na trhu. Teď už jen počkat až se rozšíří a budou mít vyhráno.

Komentáře

1 | J3lacK @ | před jedenácti roky

Shock

Kdy bude Exotic 1l v prodeji ? nebo už je ? nevím ale nikde jsem ho zatím neviděl..

reagovat

2 | Jake Hladík @ | před jedenácti roky

V prodeji uz je, je ale jen na obchodnicich, jestli si ho vezmou do prodeje. Zatim jsem mimo velkoobchod videl jen klasik a gold.

reagovat

3 | hermanek | před desíti roky

[1] J3lacK: u nas v peny maji vsechny,,:)

reagovat

4 | xbugix | před desíti roky

u nás ho mají v Penny

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.