Big Shock! Sporty s proužkem Ať to není bez tebe? Jen na Dakaru

Na Energetických nápojích jsme to sice vysvětlili ihned poté, co se zeptal první všímavý fanoušek, ale… Na Facebooku všechno rychle zapadne a reportáží z Dakaru stále jen přibývá. Proč sakra mluvíme o legendárním závodě na stránkách o energy drincích? O vavříny bojují i Češi, mimo jiné také v týmu KM Racing, který sponzoruje i Big Shock! Jen škoda, že nám kluci postupně odpadávají :( Ale vraťme se zpátky k věci.

big-shock-sporty-dakar-2014-prouzek-at-to-neni-bez-tebe-josef-kalinas

Copak to Pepík Kalina drží za plechovku?

Hned v jednom z prvních televizních souhrnů se na obrazovce objevil dnes už legendární navigátor Pepík Kalina s plechovkou nového Big Shock! Sporty v ruce. Na tom by nebylo nic divného, kdyby si bystré oko divákovo resp. sběratelovo (už nevím, kdo to před těmi pár dny byl) nevšimlo „přebytečného“ černého proužku s nápisem „Ať to není bez tebe“. I když jsem to některým lidem ukázal, ničeho si nevšimli, ale ti všímavější začali šílet. big-shock-sporty-dakar-2014-prouzek-at-to-neni-bez-tebe-fake-by-jakes

Big Shock! Sporty totiž dorazil na trh jako novinka teprve nedávno a to právě bez zmiňovaného proužku, jenž má také na první pohled lehce odlišit novou „sérii“ od ostatních „klasických“ BS. Co tedy proužek na plechovce dělá? Rychle voláme do BS!, odpověď je jednoduchá – Na Dakar se odjíždělo ještě předtím, než bylo Sporty vyrobeno. Je to tedy jen nálepka na Originálu a proužek tam holt zůstal. „Neexistující“ plechovka by byla zajímavou raritkou, i když jen s nálepkou. Jake si jednu vyrobil, jak vidíte na fotce. Je to samozřejmě jen další fake :)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.