Big Shock! v USA? 4 příchutě, upravené plechovky i složení

Pridat.eu

Big Shock! opět jednou překvapil, když na svém instagramu zveřejnil zajímavou fotku s lednicí plnou energy drinků kdesi v USA. Asi by na tom nebylo nic moc divného, kdyby to opravdu nebylo v Americe a v lednici nebyly i Big Shocky. Poptali jsme se tedy na více informací a sami byli překvapeni. Že se Big Shock! exportuje i za velkou louži už je teď jasné všem, ale určitě vás zajímá ještě něco navíc. A to jsme pro vás zjistili.

big-shock-energy-drink-gold-bubbles-carbonated-cola-usa-cans

Big Shock! v USA nenabízí jen ony dvě varianty z fotky. Vedle Goldu a Coly je v nabídce ještě Exotic a Orange. Navíc není nemožné, že se brzy přidají další příchutě. Zároveň se samozřejmě trochu liší plechovky, na kterých např. chybí jakékoli popisky v horním barevném proužku + na Goldu opravdu nenajdete „perlivý“. Podle místních norem je v receptuře jiné množství kofeinu a taurinu. Na rozdíl od našich verzí je BS! nechává vyrábět v Rakousku, odkud putují rovnou za oceán. Brzy se na ně snad podíváme z blízka a povíme vám o nich více.

English: USA is new export market for czech energy drink Big Shock! Coming soon in 4 flavours – Gold (classic energy drink with bubbles / carbonated), Cola, Exotic Juicy and Orange Juicy.

Komentáře

1 | Jirka Havel | před šesti roky

Ahoj Jaku,neměl bys něco na výměnu?

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.