Bikerské edice od Red Bullu útočí v Anglii, Německu a Kolumbii

Člověk už o všech těch designových limitkách od Red Bullu ani nestíhá psát, natož si je shánět do sbírky. Vypadá to, že se u červeného býka rozhodli přinést plechovku s nějakým sportovcem či akcí na co nejvíce trzích ještě před začátkem sezóny. A tak tu máme článek o třech limitkách navazujících na španělský Battala de los Gallos, americkou Camo Edition, italského Fibre Fibru, francouzského Loeba s Henrym a hromadu dalších.

red-bull-limited-edition-daniel-dhers-bmx-355ml-germanys

Nejblíže k nám má verze 355ml Red Bull Daniel Dhers s 28 letým profesionálním BMX jezdcem z Venezuely. Nádherná plechovka s popiskem „He who hesitates is lost“ je samozřejmě doplněna o Danielovu podobiznu a druhý obrázek, který jej zachytává při triku na BMXku. Dost podobná limitka se objevuje také v Anglii, na 473ml plechovce je trialista Street trialista Danny MacAskill ze Skotska. Na edici nechybí ani jeho podpis.

red-bull-limited-edition-danny-macaskill-trial-biker-473ml-uks

MacAskillova propagace má hlubší význam, propracovaný design s jeho podobiznou navíc textem a qr kódem láká na jeho videa MacAskill's Imaginate – Enter Danny's mind, jenž jsou na ostrovech celkem oblíbené. Zatím jsme se bavili jen o celkem dostupných novinkách, ta poslední se do našich sbírek naopak zřejmě nedostane. Řec je o další skvělé edici z Kolumbie na které je, a bůhví jestli to není vůbec poprvé, žena! Je jí teprve 21 let!

red-bull-limited-edition-mariana-pajon-bmx-355ml-colombias

Jmenuje se Mariána Pajón a už má na svém kontě zlatou medaili z letních olympijských her v Londýně 2012. A co že tak moc umí? Opět je to cyklistika, Mariána jezdí na BMX! Poznali jste co tyto limitky spojuje? Všichni jsou to bikeři sponzorovaní Red Bullem. Tak teď si můžeme jen počkat, jestli se český Red Bull nevytáhne. A že tu máme dost bikerů světového kalibru sponzorovaných RB – Maroši, Prokop, Kraus, Beran…

Photo from Twitter Red Bull Colombia & Energy-Pedia, Thanks!

Komentáře

1 | COOL@ | před desíti roky | www.youtube.com/watch?v=ylRQg9wcxHc

Kdyby byly někde vystavění všechny RED BULLY co kdy existovali a všechny limitky to by bylo něco.
A do Německa zase pojedu takže asi nejspíše seženu.

reagovat

2 | Hummy | před desíti roky | facebbok.com/hummyedc

Slovensky RB s Filipom Polcom :3 to by bolo

reagovat

Německo v klidu, Anglie taky pohoda…ale už vidim, jak budu shánět plech z Kolumbie :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.