Black (Tiger) zná chuť léta. Je jím Cuba Libre!

Víte, jaká je chuť léta? Myslíte si, že tato chuť je univerzální? Myslíte, že chutná všem? Značka Black (původně Tiger) tuto chuť našla a vložila ji do nových plechovek Black Cuba Libre. Od teď chutná léto jako směs koly s rumem s lehkou příchutí limetky.

"New Black Cuba Libre v kombinaci rumu s kolou nabízí spotřebitelům možnost objevovat nové chuťové zážitky spojené s jejich oblíbeným energy nápojem. Je to velmi dobrá volba na léto! " – Řekla Paulina Wlodarska, marketingová manažerka společnosti Foodcare.

 
Koktejl původně nazývaný jako Bacardi&Coke je starý více než 100let. Vznikl koncem 19. století v době války mezi USA a Španělskem smícháním bílého kubánského rumu Bacardi a americké Coca Coly. Při oslavavách vítězství a samostatnosti Kuby byl přejmenován na Cuba Libre (Svobodná Kuba). Dnes je to jeden z nejpopulárnějších koktejlů na světě, ve kterém se pojí dva protiklady: chuť komunistické Kuby s chutí imperialistické Coly spojených v jedno při cestě za svobodou.


"BLACK Cuba Libre je o svobodě, radosti a volnosti. Svobodě vybrat ze široké škály nápojů Black "-. Dodala Paulina Wlodarska.

 
V portfoliu energetických nápojů Black je kromě novinky Cuba Libre také příchuť Mojito s chutí rumu, maty a limetky a také klasická chuť značky Black, kterou si můžou milovníci energy drinku užívat již několik let (dříve pod značkou Tiger). Není jisté, jestli bude léto v Evropě teplé, ale rozhodně bude černé (Black).

Komentáře

1 | lubos @ | před dvanácti roky

ja mam cierny zeleny a biely dost ma prekvapilo ze zeleny je s prichutou mojita (zbrnda)

reagovat

2 | Pethres | před jedenácti roky

zelený je ešte v pohode.......Cuba Libre je grc!!

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.