Black Wild Orange - Novinka s divokou chutí pomerančů

Bývaly doby, kdy Black zkoušel všemožné i nemožné příchutě. I když to bylo tenkrát, ještě když nosil značku Tiger. Vypisovat je nebudu, ale bylo jich opravdu hodně. Pod značkou Black už se ale objevila jen klasika, sugarfree a novější zero sugar, 3 „alkoholové“ varianty (Mojito, Kamikaze a Cuba Libre) a Sexenergy. V „koktejlech“ si prý majitel liboval, přesto později zůstalo už jen Mojito. A nového? Předlouho nic…

black-energy-drink-wild-orange-330ml-biedronka1s

Až nedávno se objevil Black Royal a opět to byl koktejl, z čeho vycházel. 250ml zajímavého nápoje postaveného na oblíbeném Cosmopolitanu se ovšem vyrábí výhradně pro polské řetězce Źabka a Freshmarket a nikdo neví, jak dlouho bude ještě v nabídce. I další novinka je vyráběna výhradně pro jediný řetězec. Tím je tentokrát polská Biedronka. Jenže v těchto obchodech je zakázkově Black Original a Mojito v neobvyklé 330ml plechovce.

black-energy-drink-wild-orange-330ml-biedronka2s

Nový Black Wild Orange nebude bohužel výjimkou a taktéž se objeví pouze v 330ml plechovce s řetězci Biedronka. Dáte za něj 2 zlotky, což je „výsměch“. A příchuť? Název Wild Orange si můžete vyložit jako divoký pomeranč, nebo taky jako divoká chuť pomerančů :) Tak uvidíme, co se z toho nakonec vyklube. Jen je škoda, že se nejedná o mnohem zajímavější klasickou 250ml plechovku. Ta by do sbírky zapadla mnohem víc.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.