Blue Energy - Přírodní a zdravá energie i u nás? Ano!

100% přírodní a zdravá energie v podobě Blue Energy se mi dostala do rukou od distributora bHIP Slovensko, za což moc děkuji. Bylo mi řečeno, ať Blue Energy nápoj vyzkouším a hodnotím po 3. sáčku, protože ne na každého to hned působí a má stejné účinky. Nejprve si ale tento nápoj představíme, zrecenzujeme a na závěr ohodnotíme.

blues

Nápoj BLUE je směs extraktů přírodních stimulantů (např. ženšen, guarana, maca a zelený čaj), velkého množství minerálů a vitamínů B, C, 9 aminokyselin a dalších složek zaručujících dodání silné a dlouhodobé energie. BLUE Energy dodává energii dlouhodoběji postupným uvolňováním, proto působí déle než klasické Energy Drinky. Má za úkol zlepšit soustředění, výkonnost a výdrž, ale také regeneruje svaly a klouby. Vhodný je především pro sportovce a studenty.

BLUE má také potvrzení Olympijské komise, že není dopingem. Proto ho také využívá mnoho sportovců, jako například Sigfried Opetnik (8× mistr Rakouska v horském orientačním běhu). V podobě sáčku s nápojem, který stačí smíchat s vodou, se konečně dostáváme k samotné recenzi a hodnocení.

blue2s

Po rozpuštění nápoje s vodou (do noty mi po 3. vyzkoušení padl objem 400–500ml) cítím směs lesních plodů a i rudá barva tomu naznačuje. A chuť se mi opravdu potvrzuje již prvním lokem. Je vyvážená, není hořká a ani sladká, mně opravdu chutná a hned jsem si ji oblíbila. Poslední vzorek jsem si dávala ráno před cestou do školy, abych byla ve škole v pozoru a neusnula hned při první hodině. Musím opravdu říct, že jsem se ve škole více soustředila, byla jsem více aktivní a energie mi vydržela celý den.

Na závěr můžu říct jen to, že si BLUE Energy v budoucnu zakoupím, nejen proto, že je čistě přírodní, ale také proto, že mi energii dodal na celý den a účinek byl opravdu vynikající. Ještě jednou děkuji za poskytnutí produktu a Vy nezapomeňte se podívat na webové stránky, kde můžete naleznout i jiné podobné produkty.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.