Break Out Energy - Nová chuť energie? Za pokus to stojí

Z rozpálené Itálie k nám dorazil na test zcela nový energetický nápoj Break Out. Jeho design je takový, no… nezajímavý, až je vlastně šíleně zajímavý. Malé a jednoduché logo s nápisem break out totiž naprosto přebíjí největší a nejvýraznější nápis „The new taste of energy“. Cože? Že prý nová chuť energy drinku? Největší nápis na plechovce, tak to musí něco znamenat. Důležitá informace je ovšem hned pod tím – Guaraná + Red Fruit.

break-out-the-new-taste-of-energy-drink-red-fruit-guarana-cans

Break Out Energy obsahuje zajímavý mix červeného ovoce v podobě jablek, bezinek, malin a červeného rybízu. Nooo… Chuť je už v základu dosti odlehčená, jelikož má přírodní složení. Jestli znáte Guaraná Antarctica, tak Break Out jde přesně tímhle směrem. A k tomu právě ono červené ovoce. Zajímavá kombinace je bohužel zbytečně sladká, přesto se jedná o zajímavý drink, který v základní verzi zkouší něco neobvyklého.

break-out-the-new-taste-of-energy-drink-red-fruit-guarana-can-girls

V domácí Itálii v podstatě nesežene žádný podobný energy drink, takže si určitě brzy najde své příznivce. Fanoušky by si Break Out rozhodně našel i u nás, ale k tomu má bohužel ještě daleko. Tak snad se mu bude v Itálii dařit a časem se ukáže i někde blíž. A když pojedete na dovolenou do Itálie, tak si jej nezapomeňte pořídit, protože stojí za ochutnání. Pořádně vychlazený pak u moře určitě skvěle osvěží. Známka: 2

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.