Buzz Monkey - Bzučící opice s příchutí švestky

Už vás nebaví halda energy drinků s klasickou příchutí? Pak musíte vyzkoušet jeden z těch, které se něčím liší. Vedle těch všech brusinkových se před nějakou dobou rozjela distribuce zajímavého švestkového energiťáku Buzz Monkey. Já si jich před nedávnem koupil 10 na výměny a místo toho je převážně vypil. To se mi stává jen, když nápoj chutná opravdu zajímavě. Buzz Monkey je dle mého jedním z chuťově nejzajímavějších nápojů, které jsem za dobu svého sbírání pil.
 
buzz-monkey-plech
 
Oficiální popis: BUZZ MONKEY ENERGY DRINK je jednoduše odvaz. Energy drink, který Vás nakopne k těm největším výkonům, jakých jste ještě nedosáhli! To bude bzukot… BUZZ MONKEY ENERGY DRINK je nyní i v Evropě. Jeho původ naleznete v Austrálii, kde je velmi oblíbený. Obsahuje kofein s taurinem, který Vás nabudí. No jasně! Už nebudete mžourat víčky.

Ať jste v práci, na párty nebo před sportovním výkonem. BUZZ MONKEY ENERGY Vám pomůže za všech okolností zlepšit pozornost. Váš výkon bude neskutečný. Obsažené sacharidy ochrání Váš organismus před vyčerpáním a částečně zažene i pocit hladu. Výtažek z divoké švestky původem z Austrálie osvěží Vaší skvělou mysl a potěší chuťové buňky. Obsažený vitamín B6 zase pomůže správné funkci metabolismu, což jistě přispěje ke spalování tuků při sportovní soutěži nebo například při tanci.
buzz-monkey-drzkas

Proč mi ten týpek připomíná jednoho ze sběratelů?:)

Co víc si přát? Snad už jen to, že BUZZ MONKEY ENERGY DRINK se dá skvěle kombinovat se všemi barovými nápoji, od Coly až po ty alkoholické. Neváhejte si nechat namíchat drink podle svých představ. Vodka, rum, tequila, gin, Curracao a máte skvělý tropický nápoj jménem Tropical Buzz Slammer. Ale proč se hned opíjet, když dostat do nálady Vás může jen osvěžující nealko drink Coly s BUZZ MONKEY drinkem.

buzz-monkey-nalepkas
 
Oficiální slova vypadají hezky. Kopírování reklamních popisů dělám celkem nerad, ale tentokrát to dělám z jednoho jasného důvodu – Říkají naprostou pravdu! Vyjímečná příchuť švestky dělá z tohoto nápoje něco opravdu jedinečného. Distribuce probíhá do hospod, restaurací, barů, sportovních center i normálních obchodů. Zatím vám nemůžeme říci, kde ho seženete, ale snad se nám to podaří zjistit.
 
P.S.: Nezapomeňte nás sledovat 1.listopadu, kdy zveřejníme soutěž rovnou o 1000 plechovek BUZZ MONKEY Energy drinku!
 

 

Komentáře

1 | Docent @ | před jedenácti roky

Hej akorát dneska ho mam připravenýho :D

reagovat

2 | Pepa @ | před jedenácti roky

Kde se to da koupit? :(

reagovat

3 | nevim | před desíti roky

[2] Pepa: kolik stoji

reagovat

4 | Mezrik | před desíti roky

Chuť mě překvapila chutná opravdu výborně :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.