Candy Store: Cartoon energy, Boost, Emerge a výborné SoBe

Candy Store po spojení s Roberstons nezahálí a plní sliby. Z Anglie dorazila pořádná várka energie, která rozhodně potěší sběratele. Skladem jsou starší i zcela nové „Cartoon energy drinky“ – Ať už herní Pac-Man s Mariem nebo například Elvis, všechny spadají do dost žádané série. Škoda jen, že zatím chybí Slurm z Futuramy. Cena těhle krasavců je příjemných 69Kč! Jaké další novinky dorazily a za kolik?

candy-store-boost-emerge-sobe-pure-rush-cartoons

Na eshopu bohužel zatím nejsou všechny novinky, ale například cena 35Kč za 500ml Boost Energy Drinku rozhodně nezklame, jejich malé 250ml verze pak vyjdou ještě levněji, stejně jako Emerge. Výborné SoBe je za 55,– Všechny novinky dorazily hned v několika příchutích a vzhledem k ceně rozhodně stojí za zkoušku „naslepo“ pro sběratele i běžné pijany. Při cenách podobných našim drinkům v běžném obchodě se vyplatí :)

P.S.: A taky je tu Monster Rehab Orangeade v UK verzi za 69,– ;)

Komentáře

Dotaz

Ahoj, nevíš, jestli se do CS/Robertson dostaly i Java Kona Cappucino ,Rehab Pink nebo Mad Dog ? případně Uber atp… snad víš, díky za velmi důležitou odpověd :)

reagovat

2 | Jake | před jedenácti roky

Dostupnost nápojů celkově, pro objednavky pres net i na jednotlivých pobočkách najdes na eshopu po rozkliknuti daneho napoje ;)

reagovat

Nevim, jak jsou tady lidi s nakupovanim techto novinek, ale v textu chybí něco zcela zásadního …

Monster Rehab Orangade !!!!!! A TO JE DOST VELKÁ PECKA !
jen 500ml UK ale stejne boží, prosím aktualizaci ;)

reagovat

4 | Jake | před jedenácti roky

[3] matafix: Asi nectes PS, ktere je tam odvcera doplnene…

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.