Candy Store otevřelo novou prodejnu. Co nás čeká u energiťáků?

The Candy Store dnes otevřelo novou prodejnu na nové adrese. Sice kvůli tomu zanikla úplně první a oblíbená pobočka Na Rybníčku a také pobočka britských potravin (Robertson) na Vinohradské, ale místo toho je tu jedna společná, nová, lepší, větší, hezčí a bůhvícoještě prodejna v Londýnské 81. Od obou původních prodejen je to jen kousek, lepší by to mělo být s parkováním, šíří sortimentu a díky přítomnosti skladu i se zásobováním.

the-candy-store-new-londynska-81-shops

To byla taková informačka, abyste věděli, kam si pro své oblíbené (nejen) drinky zajít příště. Teď se podíváme na fakt, že je Candy celkem prázdné co se týká energetických nápojů. Vzhledem k velkým přípravám nových prostorů a k samotnému stěhování na ně nezbývalo tolik času. Po rozhovoru s majitelem můžeme říci, že se dočkáte. Boosty Citrus Zing a Exotic Fruits už jsou v prodeji, dorazily s malým doplněním skladu:

the-candy-store-boost-citrus-zing-exotic-fruits-rockstar-relentlesss

Příští týden, kolem 9. července, by měl konečně dorazit i slibovaný Monster The Doctor za 89 Kč a v Anglii nový Rockstar SuperSours Blue Raspberry. To je sice zatím vše, co vám můžeme vyjmenovat, ale rozhodně toho bude snad i během prázdnin víc. Po nastěhování do nových prostor bude konečně víc času a Jake už pro Candy Store připravuje svůj oblíbený seznam toho, co by stálo za dovoz. Tak se můžete pomalu začít těšit :)

Komentáře

1 | Patricus @ | před desíti roky

Dotaz

Čau Jaku myslíš, že bys tam mohl napsat i rockstar XDurance Electric Fruit Mix (Norsko), díky.

reagovat

2 | Ang @ | před desíti roky

Ať mi taky něco konečně navezou do Brna :D Ovšem potěšili mě, že jsem mohl zkusit Relentless Berry juice, protože oproti Cherry je to fakt lahůdka a připomínal mi chutí fialovej KX.

reagovat

3 | Jake | před desíti roky

[1] Patricus: Hele, napsat si tam sice můžu zkusit cokoli a věř, že bych tenhle taky rád ochutnal, ale aktuálně je to pořád omezený na USA a UK, což dává smysl, když je Candy "Britské a Americké delikatesy" ;) Občas ale nějaký Německo a třeba bude i něco dalšího :)

reagovat

4 | M&FE | před desíti roky

Čus Jaku prosím tě mohl by si objednat i Bertíkovy fazolky tisíckrát jinak?(Harry Potter dostupné na Ebay)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.