Chyťte Jakea! Soutěž s Big Shockem o sadu vinylových limitek

Pridat.eu

Big Shock! včera spustil zajímavou hru na facebooku, která doprovází oblíbené trabantisty (a malucha, jawu…) na jejich další cestě, tentokrát napříč tichomořím. Hráči s absolutně nejvyšším skóre získají roční zásobu Big Shocku, což není žádné tajemství. My pro vás ovšem máme speciální soutěž navíc, kterou vyhlašuje Jake za Energy-Drinks.cz ve spolupráci s Big Shock! energy drinkem a to o sadu úžasných vinylových limitek!

big-shock-trabant-hra-facebook-dan-priban-jake-hladiks

Ve hře se ukrývají různé trofeje. Za odjeté kilometry se můžete „stát“ Danem Přibáněm, za rozbité trabanty členem Top Gearu, za pravidelnost zase ProGamerem. Pokud se hráči podaří sebrat ve hře 3000 plechovek, tak se mu odkryje má osobní (hell yeah!) trofej „Jake Hladík“. Právě tahle trofej je teď vaším cílem! Ten, kdo jí získá jako první, vyhraje sadu nedávno odhalených vinylových limitovaných edic 250ml plechovek Big Shock!

big-shock-trabant-jake-hladik

Tahle trofej je vaším cílem. První vyhrává!

Tím pro vás vytváříme takovou bonusovou motivaci, proč tuhle hru hrát. Třeba se vám mezitím podaří vytvořit vysoké skóre a zařadit se tak i do hry o hlavní výhru. Pravidla: Vyhraje první, kdo ve hře Big Shock! Trabant jako první sesbírá 3000 plechovek a odkryje tak trofej „Jake Hladík“. Po získání této trofeje nemusíte psát žádné zprávy či posílat emaily, výherce se nám zapíše do databáze a sami jej budeme kontaktovat.

Komentáře

1 | Mejra | před pěti roky

Proč mi to po chvilce hraní napíše tohle ?: Litujeme, ale na řízení našeho trabantu potřebuješ nový stroj!

reagovat

2 | červix | před pěti roky

[1] Mejra: Jo mě taky :/

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.