Club Power nově také v 500ml plechovkách!

Znáte Club Power? Že ne? Club Power Energy Drink se přeci prodává v síti supermarketů Billa a to rovnou ve dvou verzích, které mají jednu menší nevýhodu – 330ml plastové láhve. Nápoj designově i chuťově podobný Party Poweru dával jasně najevo, odkud pochází. Na objednávku přímo pro Billu jej vyrábí samotný výrobce Party Poweru, stáčírna MaxDrinks s.r.o. Za cenu kolem 10 korun to není vůbec špatný nápoj, ale plech je plech. Díky rozhodnutí Billy se již brzy dočkáme plechových verzí!

club-power-pets

Club Power a Club Power Light se nově objeví také v 500ml plechovkách se sleeve fólií. Designově se nebude moc lišit od malých petek, po otočení nápisu na výšku však jednoznačně připomíná příbuzný Party Power. Obě značky navíc využívají absolutně stejný obrázek na pozadí a fonty písma, takže si je v krámě celkem lehce spletete. Celou plechovku zatím na fotce nemáme, ale určitě si ji podle přiložených obrázků dokážete představit.

club-power-plechs

Obě verze se objeví na pultech supermarketů Billa začátkem měsíce únor. K sehnání samozřejmě nebude nikde jinde, takže se na to ani neptejte a zajděte občas do Billy :) Je celkem pravděpodobné, že zavedení nového produktu bude podpořeno letákovou akcí. Cena by se měla pohybovat pod klasickým Party Powerem, pravděpodobně pár korun nad 330ml plastovými bratříčky, které také nedávají prostor zatím neplánovanému 250ml plechu.

club-power-light-plechs

Obrázek PETek byl vypůjčen od kluků z Prague Energy Drinks, kterým tímto děkujeme a zdravíme!

Komentáře

1 | COOL@ @ | před jedenácti roky

Už se těšim.

reagovat

2 | macounka | před jedenácti roky

Ty petky sem dneska viděla v Bille za 9,90 :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.