Další Mini Monster - V 236ml plechovce se objeví i Zero Ultra

Kdysi byl Monster známý především tím, že se své energy drinky snažil dostat do co největších plechovek. Díky tomu vznikly vedle klasických a v USA standardních 473ml plechovek také varianty 550, 710 a hlavně 946ml s přezdívkou BFC – Big Fuc*ing Can. Naopak malé 250ml plechovky, jenž jsou v Evropě oblíbenější než půllitry, vesměs v běžném prodeji neexistovaly. Víc než BFC nejde, konkurence Monster dohnala… co teď?

monster-mini-s-12-pack-8-fl-oz-236-ml-rehab-lo-carb-absolutely-zero2s

Na řadu samozřejmě přišlo naopak zmenšování, což Monster předvedl již před časem se svými novými Monster Mini's. Ty existují v příchutích Regular, Lo-Carb, Absolutely Zero o objemu 236ml a Rehab Lemonade s 221ml. Prodávají se pouze v packu po 12 kouscích a časem snad i po 8. Je to spíše takový party pack, proto se neřešila situace, kdy je vpředu na plechovce pouze klasické M, kdežto název drinku a příchutě je zezadu.

monster-mini-s-zero-ultra-236ml-8-fl-ozs

Monsteru ovšem ani zmiňované 4 příchutě a příchod packů po 8 evidentně nestačí a tak přichází s další variantou. Do malých 236ml plechovek se rozhodl nalít nejoblíbenější novinku poslední doby, tedy opět „cool“ energiťák co má u všeho nulu (0 čti ZERO !) – nádherně bíly Monster Zero Ultra. Vypadá stejně skvěle, jako jeho větší varianta a jelikož i skvěle chutná, tak není o čem. Navíc lze očekávat rozšíření Mini's o další varianty.

Komentáře

1 | michalt6 | před desíti roky

to je sice moc hezký ale chtělo by to hodit všechny ty prcky do Evropy a převážně do Česka a Slovenska

reagovat

2 | Márty | před desíti roky

Jaku,máš nějaký mini M ve sbírce?

reagovat

3 | Valchi @ | před desíti roky

[1] michalt6: časem sa snad dočkámé.Já osobně si myslím že CANDY STORE to pořeší.Když to neklapne s Rockstar SuperSoursy v alkoholické verzi,s prckama by mohlo.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.