Dr. Pepper představuje vlastní energy drink, začíná v Německu

Pridat.eu

Kdo nezná tenhle nápoj? A kdo ho nikdy neochutnal? Jestli právě vy, tak tomu nechceme věřit. Ne, že by to pro mě byla nějaká naprostá bomba, ale Dr. Pepper prostě ochutnat musíte, hlavně když zkoušíte různé energy drinky a ostatní nápoje. Jeho chuť je oficiálně nepopsatelná, jedná se totiž o „nekolový sodový nápoj složený s 23 unikátních příchutí“. Dnes již samozřejmě existují různé další verze a nově nebude chybět ani energy drink!

dr-pepper-23-flavors-cola-cherry-energy-drink-mit-taurin-caffeine-sugar-germany

Původní Dr. Pepper i přes 23 příchutí chutná nejvíce po třešních, přesto existuje více třešňová varianta Cherry. V dlouhé historii vznikly také verze dietní/zero/bez kofeinu a zajímavé kombinace jako Cherry Vanilla, Berries & Cream, Cherry Chocolate a aktuální limitka Vanilla float (některé z nich seženete v Candy Store).

dr-pepper-23-flavors-cola-cherry-energy-drink-mit-taurin-caffeine-sugar-germany2

Ale konec historie, teď je tu budoucnost – Dr. Pepper se rozhodl využít trendní vlnu energetických nápojů a tak připravil zcela nový Dr. Pepper energy drink! Ten se právě nyní začíná objevovat na německém trhu, odkud se dle úspěchů může dostat do dalších zemí. Chuť by měla být téměř identická s originálem, který již obsahoval důležitý kofein a cukry. Nyní došlo především k přidání taurinu. Výsledná chuť prý připomíná Monster Assault.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.