Effect má limitky k MS ve fotbale takřka po celém světě!

Znáte energetický nápoj Effect? Dříve byl i v každém českém Kauflandu. Ještě aby ne, i v domácím Německu jej seženete nejlépe právě v Kaufu… Jenže tenhle nenápadný energiťák s jednoduchým designem kupodivu válčí v různých státech celého světa. Jeho tři řady červených teček svádí k jednoduchému a účinnému redesignu. To se ukázalo již před 2 lety, kdy tečky vytvořily německou vlajku na limitce „German Supporters Edition“.

effect-energy-german-supporters-edition-football-2012s

Tenkrát to bylo při příležitosti fotbalového mistrovství Evropy 2012 v Polsku a na Ukrajině, aby fanoušci ukázali, jak moc fandí. I letos se limitovaná edice zaměří na fotbal, tentokrát v podobě MS 2014 v Brazílii. Jenže… tentokrát se limitka objeví ve všech zemích, kde se Effect prodává a jejichž fotbalový tým bude na MS hrát. To znamená v Německu, Švédsku, Francii, Španělsku, Anglii, Argentině, Brazílii, Holandsku a Itálii.

effect-energy-football-supporters-edition-wm-brasil-2014-german-spain-france-italys

Vždy s národní vlajkou tvořenou z 15 teček, s názvem země a popiskem Supporters Edition doplněným o název země. Jen Švýcaři mají v popisku svůj oblíbený podpůrný pokřik „Hopp Swiss!“. Sehnat všech 9 limitek v různých koutech světa asi nebude vůbec jednoduché. Já seženu tak leda Německou, a ta je zrovna až moc podobná edici staré 2 roky, kterou už mám. Škoda přeškoda, ale kdo ví, jaké cesty se naskytnou.

Source: Energy Drink Magazin

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.