Energy-Drinks.cz slaví 1. narozeniny a chystá změny

Před rokem to byl jen takový malý nápad, dnes je to web s návštěvností blížící se k 20 000 za měsíc. 9. července 2011 jsem se rozhodl ukončit neustálé dotazy na předem zodpovězené otázky týkající se energy drinků. Problém byl však v tom, že informace byly všude možně po internetu. Přesně proto vznikl web Energy-Drinks.cz, první svého druhu nejen na českém internetu. V tu chvíli to byl jen takový menší pokus, jenž dnes obsahuje již 279 článků, což je dvounásobek původního, zřejmě dost skromného, plánu.

energy-drinks-cz-vizitkas

Vizitky pro zvýšení úrovně

Za rok existence jsme se od blogu, který jsem zprovoznil ze zálohy svého postaršího webu, dostali k úspěšnému a uznávanému projektu. První den jej navštívilo 50 lidí, dnes je dlouhodobý průměr nad 600! Popravdě, neočekával jsem ani to, že bude web tak dlouho fungovat. Díky tedy nebudu adresovat sám sobě, ale čtenářům za zvyšující se návštěvnost a distributorům za dodávání exkluzivních informací. Vyjmenovávat jednotlivé firmy nebudu, jsou jich hromady a já bych leda na někoho zapomněl. Děkuji sice úplně všem, extra však těm, kdož museli ve firmě „vysmlouvat“ speciální podmínky pro Novinky ze světa energy drinků.

energy-drinks-cz-newss

Láďův prvotní nápad na design, který aktuálně vylaďuje k dokonalosti.

Jenže k čemu jsou úspěchy, když na ně nic nenaváže. A proto jsem po necelém roce byl unaven a začal hledat posily. Tou se stali, jak jste si možná všimli, Ladislav Starý a Tomáš Kůta. Oba jsou od čtenářů chválenými redaktory, Láďa má navíc opravdový zápal pro věc. Jen díky němu se chystá nový design webu běžícím na zcela ojedinělém redakčním systému připravenému na míru. Vedle zajímavých nápadů je schopný domluvit možná ještě víc, než já (a to je co říct :) ). Ode mě, Ládi, Tomáše a možná i dalších redaktorů tak můžete očekávat hromadu dalších novinek, článků, rozhovorů a snad brzy i nějaké ty videoreportáže. Chystáme se na hodně zajímavých míst a již nyní máme v zásobě celou řadu informací. Těšíte se? My rozhodně.

P.S.: Nezapomeňte na naší soutěž, můžete vyhrát energiťáky a věcné ceny ;)

Komentáře

1 | Kazer | před jedenácti roky

uplne paradni dizajn :P velmi sa mi paci a neviem preco trochu mi pripomina hru Dirt :D ale fakt super :) a samozrejme chcem zazelat vsetko dobre a dufam ze sa tvoja zbierka bude len a len rozsirovat…pripadne by si mohol otvorit nejaky ten eshop :) bolo by to super :P

reagovat

2 | michal | před jedenácti roky

jenom by mě zajímalo jestli design budete měnit tak na kdy to plánujete?

reagovat

3 | Thom | před jedenácti roky

Líbí se mi ten citát „Sběratelství je větší zábava než recyklace“ :))) a design je taky nádhernej :) Už se těším ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.