EXE Energy Drink mají v každém EXE Jeans

Psát se mi o tom ani nechtělo, ale za posledních pár dní padlo tolik dotazů na tento energy drink, že prostě musím. Energetický nápoj EXE lze zakoupit v úplně každé obchodě EXE Jeans. Těch je na území České republiky 40 a v každém kraji se nachází alespoň jedna. Prodejny špičkového streetového džínového oblečení se většinou nachází ve velkých obchodních centrech. Pokud máte nějaké poblíž, tak to pro vás bude jednoduché. Nejlepší to mají Pražáci (7) a Brňáci (3), ale šanci mají i ostatní. Stačí si najít nejbližší EXE Jeans.

exe-jeans-energy-drink-top

Oficiální slova „Firma EXE uvedla na trh vlastní produkt energetického nápoje EXE Energy drink, který je k dostání ve všech obchodech EXE JEANS a dále na vybraných sportovních a společenských akcích. Jedná se o produkt určený k posílení značky EXE na trhu.“ potvrzuje i má osobní návštěva několika těchto obchodů. Drink je na trhu již několikátým rokem a bez problémů si drží své místo u pokladny, kde jej vždy najdete v chladničce připomínající plechovku. Cena je tuším 30kč.

exe-jeans-energy-drink-top

EXE Energy Drink je typický promo drink se sleeve folíí. V jednu dobu se ale vyráběl i klasický potisk, který zmizel z obchodů velice rychle. Chuť je klasická, přesto spadá mezi ty lepší energiťáky. Nejlépe chutí řádně vychlazený, takže jej vypijte buď co nejdříve po nákupu, nebo si jej dejte doma do ledničky. Já měl svůj EXE ED do sbírky zadarmo, když jsem přišel pro 2 kousky do prodejny v Europarku (Praha – Štěrboholy) a prodavačka na mě přes celý krám křičela, že to mám jako prezent. No můžete to zkusit taky ňak uhrát, jelikoź mé se to povedlo už 3× :)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.