Exkluzivně: Nový Monster Gronk! / All new Monster Gronk!

Loni jsme se vám pokoušeli přenášet konferenci Monsteru živě, ale moc se to z technických důvodů nedařilo. I proto jsme letos nepřipomínali, že se tahle událost opět blíží. Nebudeme zdržovat. Co nového jsme se dozvěděli? Monster nadále nejvíce řeší spojení s Coca-Colou a převzetí několika značek energy drinků. Na to se podíváme v druhém článku, teď zůstaneme pouze u značky Monster. Blíží se redesign série Java + možná některé verze zaniknou. Dříve představená Java Salted Caramel je potvrzena pro první čtvrtletí roku 2016.

monster-energy-drink-can-gronk-rob-gronkowski-new-usa-limited-editions

A to by bylo skoro vše, kdyby se ovšem v plánu novinek neobjevila jedna hodně velká zajímavost, jenž vidíte na obrázku. Monster totiž loni v listopadu uzavřel smlouvu s profesionálním hráčem amerického fotbalu Robem Gronkowskim. Asi málokdo ale čekal, že díky tomu celkem rychle vznikne zcela nový Monster Gronk s dosti odlišným designem, podpisem a samotným Gronkem na boku. V USA se objeví v 2.čtvrtletí. Jak asi bude tahle novinka chutnat? To lze jen těžko říci, ale brzy budou další informace. Jo a NOS bude v termosce :3

monster-energy-drink-can-gronk-rob-gronkowski-new-usa-limited-edition-nos-big-can-termoska-java-salted-caramel-news

English: There is all new Monster Gronk for USA with legendary american football player Rob Gronkowski. Different can design, signature and Rob on the side itself. Flavor is not known yet. On market at Q2 of 2016 + Early announced Java Salted Caramel and Nos in big cap can. Monster confirmed that the redesign of whole Java serie is on the agenda for first half of 2016, but maybe some flavors will be discontinued before redesign.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.