Exkluzivně: Rockstar Roasted Mocha a Caramel v novém!

Pridat.eu

Po krátké odmlce tu opět máme tajemný pohled za dvířka Rockstar Energy Drinku :) Když se podíváte zpětně do kategorie Rockstar, tak zjistíte, že se nám daří odhalovat novinky nejen pro USA jako prvním na světě. A jinak tomu nebude i tentokrát, když se nám pod ruku dostal pohled na dvojici „nových“ kávových Roastedů. Ty totiž existují v klasické verzi a v bezlaktózové verzi s mandlovým mlékem. Rockstar to teď zamotá ještě víc. No aspoň to bude s „prémiovými“ bílými vršky, které jsou lepší volbou, než kdyby byly hnědé, že jo? :)

rockstar-roasted-new-2015-coffee-milk-caramel-macchiato-mocca-can-white-end-premium-flyers

Roastedy with Almond milk vypadají odlišně, než původní Roastedy a např. v případě verze Light Vanilla zdvojují nabídku. V Kanadě se navíc s jejich novým designem nabízejí staré klasické Roastedy. Bordýlek? Nevadí, trošku ho porovnáme – v USA se již brzy začnou nabízet 2 nové Roastedy a to Mocha a Caramel Macchiato, což jsou v podstatě staré příchutě v novém kabátku. Naštěstí pořád s klasickým mlékem, což na plechovkách odlišuje především jiné pozadí a jiné popisky. Prý „novinka“, ale podle všeho nahrazení starých Roastedů jak je známe.

rockstar-roasted-new-2015-coffee-milk-caramel-macchiato-mocca-can-white-end-premium-alls

English: All new Rockstar Roasted Mocha and Caramel Macchiato. Not with almond milk (lactose free) as 3 previous flavours in this design. Marked as „new“, but this is probably redesign of old Roasted Mocha and Caramel with nice white ends (top) and different background (probably because they're not with almond milk). Light Vanilla will not have new version → replaced with almond milk version.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.