FAKEER spouští fakt vymazlenej web!

FAKEER se dostal do prodeje teprve před pár dny, mezitím však rozhodně neusíná na vavřínech. V plánu je určitě hromada věcí, jenže nic nemůže jít pořádně, když není kde informovat. Sice je tu Fakeerovská facebook stránka a dokud budou kluci hodní, tak se vše dozvíte také na Energy-Drinks.cz, ale bez vlastní vymazlené webstránky to prostě nikdy nebude ono. A právě taková pořádná homepage konečně spatřila světlo světa!

fakeer-pets

Čerstvě spuštěná sajta FAKEER.cz naprosto skvěle znázorňuje, jak by takový web zabývající se produktem v kategorii energetických nápojů měl vypadat. Většina konkurenčních firem sází na klasické rozložení plné serepejtiček a nedejbože reklam. Fakeer.cz jde jinou cestou a díky tomu se místo nezajímavých článků dozvíte všechny důležité věci, které se tohoto energy drinku v jedinečné láhvi týkají.

fakeer-boxer-sila-zvednout-hlavus

Po otevření vnímejte každou maličkost. Vše je totiž promyšlené do posledního puntíku. Vedle důležitého seznamu prodejen a popisků jednotlivých složek v nápoji se dozvíte, jestli je zdvižený prostředníček jenom gesto. Kluci z Fakeer Teamu dokonce sepsali Fakeer Manifest a nezapomnělo se ani na plochy našich monitorů a displejů. No nic, nebudu vás dál zdržovat, jelikož to co uvidíte na FAKEER.cz nenahradí ani 1000 slov :)

P.S.: Mrkněte také na jednu zcela nezávislou recenzi na FAKEER z blogu Davida Kováře.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.