Fizz Cider - Oblíbený alkoholický nápoj s hygienickým obalem

Fizz Cider se v ČR objevuje již nějakou dobu, nepatří však mezi energetické nápoje a proto se k němu dostáváme až dnes a to docela náhodou. Má totiž stejného distributora jako výborné soft drinky Angry Birds. Jedná se o nealkoholický nápoj vyrobený ze zkvašeného jablečného popř. hruškového moštu. Osvěžující chutí přirovnatelný pivu, barvou a ovocnou vúní podobný vínu. Fizz Cider ve skutečnosti patří někam doprostřed.

fizzujeme

Cidery patří v některých zemích mezi hodně oblíbené nápoje, u nás je teprve objevujeme, stejně jako ochucená piva (Radlery). Fizz s obsahem alkoholu 4,7% vol., který se dá aktuálně sehnat v Albert Hypermarketu, nabízí rovnou několik příchutí – Jahoda, Hrušku a Borůvky. Základem je vždy zkvašený jablečný mošt smíchaný s džusem o příchuti dané verze. 500ml plechovky navíc chrání hygienické víčko z aluminiové fólie.

fizz-cider-pear-strawberry-blueberrys

V testu jsme měli k dispozici všechny tři Fizze, v základu jsou opravdu stejné a výborně osvěžující. Jednotlivé verze nejsou tak odlišné jako např. u energy drinků, naopak je vždy cítit výborný zkvašený jablečny mošt s doplněným džusem dané příchutě. Jde tedy spíše o to, jaké máte osobní preference. Mě osobně sedla nejvíce borůvková verze i když mám jinak hodně rád hruškové nápoje. Fizz Cider taky docela slušně „píše“.

fizz-strawberry-ciders

Těžko říci, jestli vám Fizz bude chutnat, otázkou je totiž už to, jestli vám chutná zkvašený jablečný mošt. Pokud jo, tak neváhejte a rozhodně jej zkuste. V HyperAlbertu je 500ml za 29,90,–, takže stačí jednou oželet energiťák. Stejně tak můžete objednávat na oficiálních stránkách, kde seženete i další produkty značky Fizz, long drinky s ginem, limonády Angry Birds a premixované koktejly. Na pořádnou párty jako dělané!

Komentáře

1 | COOL@ | před jedenácti roky

Vyděl jsem ho ale nekupoval přece jak je psáno není to ED :D

reagovat

2 | Martin | před jedenácti roky

Super drink, opravdu doporučuji: pouze chci poupravit text, že se určitě jedná o alkoholický nápoj – 4,7% vol.

reagovat

3 | petr @ | před jedenácti roky

Můžou Fizz Bezlepkáři?

Dobrý den, chtěl bych moc poprosit o důležitou informaci pro mne jakožto pro celiaka s bezlepkovou dietou. Nedávno jsem objevil váš úžasný nápoj Fizz cider. Jelikož nemohu téměř nic pít ( v pivu je lepek) a ve víně zase siřičitany které nám bezlepkářům nedělají příliž dobře, proto mne tento objev tohoto skvělého nápoje s procentem alkoholu tak akorát moc potěšil. Avšak bych se chtěl ještě dozeptat jak je to v tomto nápoji s lepkem. respektive zda obsahuje lepek nebo nějaké složky podobné lepku. Byl bych za tuto informaci moc vděčný, koukal jsem na vaše stránky a máte i více dobře vypadajících nápojů, kdybyste měl chvilku tak můžete připojit info které z nich jsou skutečně bezlepkové. Rád bych se stal vaším věrným zákazníkem :-) Již jsem si Fizz zakoupil několikrát, ale jelikož mi bývá často špatně i z jiných věcí, potřeboval bych vědět zda Fizz lepek obsahuje.
Předem moc díky, Petr Kuboš

Ahoj lidi, budu moc rád za info i od vás Fizzáci :-) pište na můj email díkky a přeju fajn den

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.