Go Fast! - Výborný energy drink z USA novinkou CZ trhu!

Energetický nápoj Go Fast! už jste možná v minulosti ochutnali. Sem tam se objevuje třeba v menších obchůdcích v Maďarsku. Jenže sehnat jej u nás v ČR, to prostě nešlo. S příchodem roku 2016 se Go Fast! vydává vstříc našemu trhu a distributor (GoFast.cz) se rozhodl, že nám svěří svůj produkt na recenzi. Energy drink pochází z USA, kde také existuje několik verzí. U nás zatím bude jen klasický Authentic a žvýkačky Apollo.

go-fast-cz-sk-logo-web-odkazs

Go Fast! Authentic – „Pure Energy“ ? Očekáváte klasickou chuť? Ač jsem Go Fast! už kdysi pil, tak jsem v paměti měl jen to, že to není až tak úplná klasika. Jenže Go Fast! skrývá místo tutti-frutti lehký nádech „třešňovo-jahodové“ (pocit mého pocitu) příchutě doladěné medem a bylinkami. Z chuti je celkově jasné, že tenhle energy drink pochází z USA, kde má i celou řadu dalších zajímavých variant jako třeba Energy Ice Tea. Vynechte tedy větu „To bude klasika“ a až jej někde potkáte, určitě jej ochutnejte. Zmiňovaná ovocná chuť totiž skvěle dokresluje a doplňuje unikátní bylinné složení a vytváří tak úplně jiný a zároveň výborný energy drink!

go-fast-pure-energy-sports-cz-sk-can-flyer-honey-cherry-strawberrys

Prémiová energetická směs obsahuje 100% doporučené denní dávky 5 vitamínů, žádné konzervanty, umělá sladidla, barviva či aspartam, to je Go Fast! A my tak začínáme doufat, že se mu u nás bude dařit a časem se objeví i další příchutě. Kde Go Fast! zakoupit se časem dozvíte na oficiálních stránkách GoFast.cz, kde také můžete vytvořit poptávku. Na energetické žvýkačky Apollo se podíváme v další recenzi za pár dní.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.