Go&Fun Green Energy Drink startuje v ČR (a SR) ve 3 verzích

Pridat.eu

Zajímavá to novinka se mílovými kroky blíží na český trh, přesto jí již můžete znát. Go&Fun Green Energy Drink jste mohli objevit a ochutnat například na cestě do Chorvatska či v Itálii. Stejně tak se dostal do podvědomí fanoušků MotoGP či pár dalších sportů, které sponzoruje a to především na domácím trhu či v návaznosti na Itálii. Ať už jej znáte nebo vidíte poprvé, nejdůležitější je fakt, že se brzy objeví také na našem trhu.

go-and-fun-green-power-energy-drink-logos

Go&Fun Green Energy Drink má celkem jednoduchý design plechovky se zeleným pozadím, jenž poukazuje na fakt, jak moc „zelený“ tento energy drink je. Neobsahuje totiž taurin, konzervanty a glukuronolakton. Naopak je plný přírodních (zelených) složek jako guarana, ženšen, zelený čaj, maté a rhodiola. S příslibem přírodní energie s úžasnou a skvělou chutí se přižene každým dnem rovnou ve 3 variantách:

go-and-fun-green-energy-drink-natural-power-no-gas-isotonic-sport-can-250-330-500mls

250ml klasik, 330ml No Gas (nesycený) a 500ml isotonický nápoj v petce. Všechny podle všeho v českými potisky. Plechovky odstartují v Albert Hypermarket, kde už na ně mají připravené cenovky. A Slovensko? Objevit se má brzy objevit také tam. Nemáme ovšem žádné další informace ani tip, kde by měl odstartovat.

Komentáře

1 | skoces | před pěti roky

už dlouho se dá koupit v různých Bio Shopech

reagovat

2 | Valchi @ | před pěti roky

Jakeu nemáš info kdy je naskladní? Cenovky tam už pomalu žloutnou.

reagovat

3 | Valchi @ | před pěti roky

Hm albert Vsetín nález 250ml klasik a v regale byl jediný,jenom že ani na info o něm nic nevěděli.tak že ho mám zadara.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.