Hell iceCool se opět vrací: Kiwi zůstává, novinkou Blueberry

Pridat.eu

Hell přišel před 2 lety s novinkou v podobě zimní edice iceCool s příchutí Kiwi. Limitovaná edice se před loňskou zimou vrátila v pozměněném designu a s druhou příchutí v podobě Ananas-Lichi. Dalo se tak trochu očekávat, že se iceCool opět vrátí, ale po letním vynechání série SummerCool, ve které se tak nějak udržely původní příchutě i vzhledy plechovek, nemohlo být jisté vůbec nic. Přesto se Hell vytáhl a série iceCool tak opět ožívá.

hell-energy-drink-ice-cool-kiwi-2014-edition-blueberry-hungary-officials

Hell iceCool bude mít i letos rovnou dvě příchutě a opětovně upravené designy. Prvním z dvojice bude opět Hell iceCool Kiwi, jenž se tak drží třetím rokem a díky tomu bude existovat v již třetí odlišné verzi plechovky. Druhou variantou bude vzhledem i obsahem zcela nový borůvkový Hell iceCool Blueberry. Jednu příchuť tedy dost dobře známe, na tu druhou se zase celkem dost těšíme, minimálně v porovnání s borůvkovou konkurencí.

hell-energy-drink-ice-cool-blueberry-2014-edition-hungary-officials

Obě letošní verze Hell iceCool se právě začínají prodávat na domácím maďarském trhu a někteří místní sběratelé hlásí první úspěšné nálezy. Jestli se opět podívají na český a slovenský trh zatím nebylo upřesněno, ale jako vždy věříme, že se sem dříve nebo později podívají. O případném příchodu samozřejmé budeme včas informovat. Do té doby se můžeme jen těšit, shánět z Maďarska a přečíst si naší chystanou recenzi :)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.