Hell Red Grape bez ďábla? Sběratelská rarita o pár kusech!

Pridat.eu

Doufám, že mě u Hellu nezastřelí, když pro jedinečný Hell Red Grape, který si za chvilku představíme, použiji označení „Modrý Mauricius“ pro sběratele plechovek od energy drinků. Modrý Mauricius je patrně nejznámější poštovní známkou mezi filatelisty. Stejně tak by se dala označit i edice Hell Red Grape s popisky ve slovenštině, na které tak nějak chybí světoznámé logo Hellu. Krásně graficky zpracovaný ďábel v kroužku utekl pryč! :)

hell-red-grape-strong-sk-without-devil-logo-sberatelska-raritas

Sběratelská raritka

Co stojí za touto sběratelskou raritou, jenž včera zahýbala facebookem? Nebojte, nemusíte začít nakupovat verze s klasickým logem ve velkém, ďábel rozhodně nemíní zmizet na dlouho. Hell Red Grape Strong bez ďáblíka je totiž sběratelskou raritkou vyrobenou při příležitosti zavedení značky Hell do sítě prodejen Tesco Stores na Slovensku. V prodeji se budou objevovat nejen v Tescu SK, ale zcela náhodně v celé ČR i SR. Podle všeho jich nebylo vyrobeno moc, no pak by to ani nebyla sběratelská rarita. Takže shánějte co nejrychleji.

Komentáře

1 | Froggy @ | před sedmi roky

Luxus :)

Zrovna teď ho piju a je luxusní ;) Sehnal jsem ho v Českém Krumlově v jedné večerce ;) Mají tam jak Red Grape tak Apple ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.